bugün

Sizi dikkate almadığını gösterir.
Beni sinir eder. Goz kontagina onem veren biriyim ve karsimdaki bunu saglamayinca ister istemez sinirlenirim. Bazi insanlarin ozguvensiz oldugunu okumuştum ama ozguveni dusuk biri de olabilir konusurken gozlerinize bakmiyorsa.
Benimdir eğer yakından tanıdığım içini dışını iyi bildiğim biriyse belki bakarım ama yeni tanıştığım birinin asla gözlerine bakıp konuşamam.
Utangaçtır.
bu insanlara çıldırmamak elde degil değil çünkü ben kafada çildiririm.
insana bir gülme getiren tiptir.
Aklı başka yerde olabilir. Bir resetle kapat aç yapın düzelir olan insandır. Bazen bana da oluyor.
Karsımdakinin enerjisi bana çok çabuk geçtiği için gözlere nadir bakarım.
Samimi değildir.
Mal mısınız amk adam sürekli sana mı bakacak sesini duy yeter. Bunu Özgüvensizlik sanan mallar var bi de.
Biraz uzakta dinlerseniz suratınıza bakacaktır. Önüme dönsem adamla burnumuz çarpışacak hala göz göze gelme derdinde.
Dikkat eksikliği yaratan bir insandır.
her ne kadar bilinçli yapılmasa bile, karşı tarafa iplenmeme hissi verir.
herkesin şeyine kimse karışamaz.
Özgüven sorunu olan, asosyal, çekingen bir insandır.
Bilinçaltı başka verilerle dolu olan insandır.
Bu veri türü, bir çok tür olabilir.
Utangaç insan olabilir. Herkes birinin gözünün icine baka baka konuşamaz.
Daimi göz teması beni rahatsız ettiginden benimde yaptigim bir durumdur bu konusurken baska yere bakmak...
yüzde 80 utangaç insandır. göz göze gelmeye çekinen insanlar bunu yapar. ya da yüzde 20 muhabbeti çekemiyordur o sırada adamı dinliyormuş gibi yapıp türlü hayal ve düşüncelerle takılır.
bu benim, yalan söylemekten değil ama birinin suratına bakmaktan rahatsız oluyorum bazen bakınca direk gözlerimin içine bakıyorlar çünkü odak problemi yaşıyorum.
ben çok garipsiyorum bu insanları. insan yüzü görmeye, karşındaki insana azıcık bile saygı göstermek bu kadar mı zor? bu derece aciz misiniz bu davranışlardan?
(bkz: asperger sendromu) olabilir.
Uzun uzun anlatılmaya gerek duymadan yalan söyleyen insandır.
Kendini anlatıyorsa varolmayan özelliklerinden, başka bir konudan bahsediyorsa bilgi sahibi olmadığı konulardaki aforizmalarından savuruyordur.
erkekse dağa taşa, dişiyse dudaklara bakarım.
ben rahatsız olduğumdan değil de rahatsız etmeyim diye bakmam. birine rakibim gibi bakıyormuşum.

neyse dewamke.
güncel Önemli Başlıklar