bugün

masumdur amk. mümkün olduğunca kaybetmemeye çalışın. benim böyle bir arkadaşım vardı. her anımda yanımda olurdu ama sırf saçma sapan sorular soruyor muhabbet açmak için diye uzaklaşmıştım. şimdi ne yalan söyliyim arıyorum onu ama gitti..
Nasılsından ne yiyip ne içtiğine kadar sorarım, sorum yoksa gökyüzünden hava durumundan bahsederim, fotoğraf atarım.
Konuşmayı istersem asılmaktan kaçınmam.
Çapkın kızdır ahah.
Ben durup durup “usta birliğini nerede yabdın sen?” diye sorarım. Bi de basketbol şortu fetişim var; basketbol şortu var mı yok mu diye konuşmanın başlangıcında mutlaka sorarım. ihihihi
avagadro sayısını sormuş benim ki.
mantıklı olan erkeği saçma sorularla kafasını dağıtıp amaca giden yolda daha fazla güç kazanan kadındır. nesilleri tükenmek üzeri olan bu kadınların yerini dekolteyle kafa dağıtan kadnlar almaya başlamıtır.
Üzmeyin la öyle kızları.
normalde yılışık biri değil de gerçekten etkilendiği biri için yapıyorsa ileride canı yanma potansiyeli yüksek kızdır.
7 den 70 e kadının erkeğine zaman zaman hepimiz yaptık bunu.
içimizde iyiki diyenler olduğu kadar keşke diyenler de çıkacaktır, olsun.
Siz yazın tabi ki abartmayın,gerisi karşı tarafın bileceği iş.
Karşısındakine cidden değer veriyordur aklına soru gelmiyor ama konuşmak için çabalıyordur böylelerine pek rastlanılmıyor.
Belli ki konuşmak istiyor kıyamam ya bence çok tatlı.

ilk tanışma evrelerinde çok sık karşılaştığım kadın tipi. Bence aşırı derecede sevimli oluyorlar. Yani kasım kasım kasılıp da pas vermeyen cool kızı oynayıp itici olmaktansa samimiyeti göstermek çok daha iyidir. Öpüp, okşayınız. alıp onu bağrınıza basın. Yetmez ama evet.
aranıyordur.
Bir gün fakültede bir kız maketim için şu soruyu yöneltti

"Bu maket değil mi ?"
güncel Önemli Başlıklar