bugün

dinleyecek insan da olsa, dinlemek için can atan, anlatmıyorum diye kızanlar da olsa anlatmam.
benim en iyi dostum, beni en iyi tanıyan insan yine benim.
görsel
bu benim aslında varda anlatsam bile beni anlayacak kimsem yok. insanın en iyi dostu kendisidir kendinize iyi bakın.
Mal mal sözlüklerde takılır en sonunda kafayı yer.
Benim var Allaha şükür iyi de dinlerim bu yüzden hep aranılan adam oldum dostluklarım hep güzel oldu.
Konuşmaktan öte Belki de anlayacak kimsesi olmayan insandır.
anlatacak çok şeyi olan insandır. işte bu zıtlıklar bitmiyor.
hatayı kendisinde araması gereken insandır.
bu benimdir yıllardır her derdimi içime atıyorum kime anlatsam anlayamaz beni olsun bakalım.
Her gün doğan ve ölen kelebek gibidir yalnızlık. ne sonu vardır ne de sonsuzluğu. arafta bırakır insanı. umut ettirir. umut ettikce daha çok yalnızlaştırır.
Sozluge saracak insandir. Kotudur arkadaslar. Her ne kadar yalnizliga alismaya calissanda kotudur iki kelam edemeyecek birisinin olmamasi. Insanoglu mubabbete muhtac en nihayetinde..
Sosyal medyaya sarar. Belirli bi yalnızlık çektikten sonra sanal arkadaş edinerek kendini tatmin etmeye, yalnızlığından kurtulmaya başlar. Fakat bilmez internet olmadığında aslında kimsesiz olduğunu.
konuşacak kimsesi olmayan insan... insanlardan uzaklaşarak bunu kendisi seçmiştir. Bence tek bir gülümseme bütün buzları yıkabilecek bir güçtedir.
eğer olgun bir kız ise bir jest yapıp arayabileceğim insanlardır.

olgun değilse yazmasın reca ediyorum.
(bkz: Strategy)
yıkımlara da uğrasa bir tecrübe kazanacakken yalnızlığın batağına batmış insandır. bu öyle kötü bir durumdur ki en büyük yıkımlardan daha kötüdür yaşamayan bilmez.
kafayı yemesi işten bile değildir.
Zamanını düşünerek geçirebilir. Kafası rahattir.
yalnızlık ömür boyu yapacak bişey yok dur.
kitap okuyarak zamanını değerlendirebilir.
herkestir. aslında evli olan insan bile yalnızdır. çünkü herkes kendi içinde tektir. artık kimse kimseyi içten dinlemiyor.
üzülmesine gerek yoktur. nasılsa kimsenin kimseyi dinlediği yok. herkes rol yapıyor en iyi olasılıkla.
eger su an bunu okuyorsa, gelsin bana anlatsin. valla bak. hatta lutfen. su an benim de seni dinlemeye ihtiyacim var. ikimiz de kazanalim iste. birbirini hic tanimayan iki insan bir anlasma yapsin. sen gel bana derdini, mutlulugunu, hayallerini, umutsuzlugunu ya da neyin varsa, nasilsan, icinde neleri tutuyorsan anlat. ben dinleyeyim. bu entry de bir sure sonra kendini imha etsin. ama sen yine de gel. hadi bak.

edit: inanmayin lan inanmayin, bunlarin hepsi yalan soyluyor. kimsenin anlatacak seyi yokmus. ya da hepsinin konusacak kimsesi varmis. her halukarda: bekledim de geelmedin, hic mi beeni sevmedin?
aman neyse ki entry kendini imha edecek dedim. istedigim kadar cirkinlesebiliyorum. oh.
en kötü yazacak bir kağıt kalemi vardır.
(bkz: özel mesaj)