bugün

Yapay zeka WhatsApp, Instagram arkadaşı çıkacak yakında. Onlarla konuşup dertlesirsin. Sertleşirsin belki
Yok böyle bir dert!
Beni derinden üzen durum. Bu sinirle oyuna girip adamları kesiyorum. En azından bu sinirle başarılı bir gamer'ım..
Kanka geçen şarap vardı 1 litre ama döktüm ya gel rakı var Türkiye'den.
Hep aynı dert! Sıkıldım valla.

En güzeli 1 2 kadeh daha içip uyumak..
sıkıntılı andır.
sıkıntılı andır.
sanırım sorun bende. deli gibi yalnızlıktan şikayet ediyorum, ağlıyorum, üzülüyorum halime. sonra konuşacak birisi varmış diyorum, konuşuyoruz bir süre sonra konuşasım gelmiyor. sanırım insanlardan uzaklaşıyorum iyice ve bu hiç hoşuma gitmiyor. sahalara geri dönmem lazım mm.
Gel konuşalım gardaş dedirtir. At bir mesaj.
kimseye gerek olmaması ile kombolanırsa, mis gibi tek başına kaliteli zaman geçirme fırsatı sunar.
yalnızlık..
benimle konuşabilirsiniz dertleşebilirsiniz ben hep burdayım.
hayır, sen varsın. kendinle konuş, o seni daha beter yargılar belki ama asla terk etmez.
Konuşacak çok kişinin olması ancak aynı dili konuşmama durumudur.
Kendi dilinde konuşacak kimsenin olmaması değildir.
görsel

duygusal topisler zibarin lan size gece oturmak yaramiyor.
duygusal toplarin uyumadigi saatlerdir.
(bkz: e biz boşuna mı buradayız babayiğit)
yalnızlığıma zalimce bir hayranlık duyuyorum.
Ağır yalnızlık içerir..
5-10 yaş çocukların yaşadığı sorun. konuşanları izliyorlar. onlarda enes batur vs. 5-10 yaş arası varsa çevrenizde bol bol konuşun konuşurun.
Konuşsam beni dinleyecek çok insan var çevremde ama konuşmaya anlatmaya tahammülüm kalmadığı için oturup kendi kendime muhakeme ediyorum her şeyi.
konuşacak insan her zaman çoktur ama konuşulanları edebiyen sır tutacak insan yoktur.
Bazen rahat, bazen yalnız hissettirir. önce dersin ki biri olsa hayatımda, sürekli konuşsam vakit geçirsem. sonra da aman kafam rahat kimseyle uğraşamam. ama biriyle konuşmaya başladığında da bırakmak istemezsin. tuhaf bir duygu...
Iyice alıştım bu duruma bir zamandan sonra eksikliğini aramıyorum.
güncel Önemli Başlıklar