bugün

bazen susmak herşeyi anlatmaktır.
dinlemeyi çekemeyecek hale gelmektir.
ilk kez tanıdığınız biriyle tanışma faslını geçtikten sonra konuşacak konu bulamama suskunluğa geçme durumudur.
biz susalım, gözlerimiz konuşsun. gözler kalbin aynasıdır. veya gülün dikeni varsa sevende mi kabahat?
ilişkilerde sonu ayrılığa doğru gidebilecek olan durum .
verdirtmeyi denemek başarıyı arttırıyor.
yabancı arkadaşlarınızla ingilizce konuşurken saçmalamanıza sebebiyet verir.
"Daha daha nasılsınız?" gibi bir sorunun oluşmasına sebebiyet vermiştir zamanında.
boktan hissedilen durumlar.
hergün görüştüğün arkadaşınla msn de facebookta karşılaşma durumudur...
yahu yemin ederim bu artık bende bir fobi olarak belirmeye başladı. konuşacak bir şey bulamıyorum oğlum!..
en yakın arkadaşlarımı saymıyoruz tabii, illa ki bir kız muhabbeti, geçmiş konuları, anılar, defterler açılır muhabbeti yapılır, güzel de olur hani...

ama yarın öbür gün, bir kız ile tanıştık diyelim, muhabbet kuramazsak, daha başlamadan bir aşkı bitirmiş oluruz. ki bu da bana çok koyar. düşünsene kız ile yan yana yürüyorsun ve ağzından bir şey çıkmıyor??? kız sana sen ona bakıyorsun!..

sıkılıp sonra:
"eee daha daha nasılsınız.."

ya bsg..
kişiyi saçmalama eylemine iten durum.
Konuşmaya en baştan başlamaya zorlar ve mutlaka iki taraftan biri tıkanınca "naber?" der.
sevgiliyle ilk telefon konuşmasında konuşacak hiç bir şey bulamayıp saatlerce biyolojinin türkiyede ki yeri ve biyologlar derneğimizin neden olmadığını anlatmıştım. neyse ki sevgili sabırlı çıktı.
herşey en baştan konuşulursa söylenecek söz kalmaz..
Çoğunlukla karşındakinin aslında karşında olmaması gereken kişi olduğunu anlamaktır.
konuşmayı bilmemektir.
kimi zaman oncesinde çok konusmus oldugunu anlatan durumdur. *
herşey tükenmiştir yada herşeyi başından beri var sandığını anladığın andır.
genellikle erkeklerin kızlara yakınlaşırken sürekli yaşadığı durumdur. Bu durum yaşandığında genelde insanlar söylenebilecek en saçma cümleleri kurarlar.
sevgili ile yaşanan bir durumsa iç burkucu ve ilişkiyi sorgulayıcı hal ortaya çıkabilir.
konuşacak bir şey bulamamak, konuşmak isteyip de kimseyi bulamamaktan daha iyi bir durumdur. en azından karşındaki insanla göz teması kurabilir, etrafında senden başka bir canlı daha olduğunun ayırdına varabilirsin.
ortamı her saniye iyice batağa çeken durumdur. millet saçma sapan konuşur, konuştukça konuşur. ben konu bulamam. boş konuşurken de ben sıkılıyorum efendim, karşı tarafı dinlememeye başlıyorum. çok sikimsonik bir durumdur.
Acil yardım istediğim konudur. Mesaj kutumu yeşillendirin ey ulu playboyları.
Az samimi olunan kişiyle mecburi beraberlikten ötürü oluşan can sıkıcı durum.
güncel Önemli Başlıklar