1. 1.
    inci sözlük mottolarına rastlanılabilen, gereksiz, forum donanım haber bölümü.

edit: bir ara eğlenceliydi tabisi.
    -2 ... mertoluk
  2. 2.
    iyisinden kötüsünden hertürlü insanın bulunabildiği dh in 12 numaralı bölümünden biridir gündüzleri 10.000 i aşan ziyaretçisi ile 7den 70e makara bir ortamın olduğuna şahit olabilirsiniz.

(bkz: inci yokken konu dışı vardı)
    ... hayati54
  3. 3.
    1 yılı aşkın takılmama rağmen ilk defa böyle bir ana tanıklık oluyorum *. Şuan bile gülmekten karnıma ağrılar girdi.

http://forum.donanimhaber.com/m_54481882/tm.htm
    1 ... damarli bacak
  4. 4.
    birbirinden güzel konuların açıldıgı, her konuda başlıgı acan kişiyi g.t ekmek için uğraşıldıgı, birbirinden saçma cevapların verildigi sanal ortam, orda kötü olan tek bişey varsa o da yöneticilern ta kendisidir. Afedersiniz ota b.ka ceza veriyolar.
    ... ozantacus
  5. 5.
    Yukardaki arkadaşın yazdığı gibi yöneticinin üyelerden medet umup yardım istediği fakat üyelerin yöneticiyi konuyu yanlış yere açtığı için şikayet ettiği efsane konusuda vardır.
    Ama benim en çok güldüğüm ise http://forum.donanimhaber...e_1/key_//tm.htm#35445904 konusundaki muhabbettir.
    -Oyunu kurdum çalıştıra gelince Türkçe ama oyuna basınca oyun ingilizce oluyor.
    Dil seçeneğini nerden ayarlıycam?
    +oyunun korsAn mı?
    -yok crysis
    ... menyazavut
  6. 6.
    forum.donanimhaber in vazgeçilmezidir. 1 yıldır konu dışında takılırım. ne zaman canım sıkılsa bişeye moralim bozulsa konu dışında 15 dk takılsam gülmekten yerlere yatacağım bir konuya rastladığım bölümdür. ama en eğlenceli zamanı gece yarısı 12 den sonradır ve okulların açık olduğu zamanlardır. böylelikle liselilerle karşılaşmamış olursunuz. daha kaliteli bir ortamla karşılaşırsınız.

tipiniz ss li konularını da es geçmemek lazım. hemen hemen her tipiniz ss li konusunda yardırcak, sizi yerlere yatırcak bir yorumla, diyalogla karşılaşabilirsiniz.

çok komik giflerle karşılaşabilirsiniz.

kısaca harika bir yerdir. müthiş kafa dağıtırsınız burada. üzerinizdeki tüm stresi atarsınız.

tek kötü yanı vardır. oda yöneticilerdir. en saçma şeye bile size ceza verirler. kafalarına göre konuları kapatırlar. adaletsiz davranırlar. baştan savma iş yaparlar. ve abuk subuk kuralları vardır. ama bunlara rağmen gene de takılmaya değer.
    1 ... dark shade
  7. 7.
    2008 yılından beri takipçisi olduğum.Forum.donanımhaber bölümü.Çok güzel replikleri vardır.inci sözlükle kıyaslanmasına rağmen inci sözlükten yaklaşık 8 yıl önce açılmış 1 forumdur ve inci sözlüğün 1.nesil incisözlük yazarlarının çoğu (bkz: ben) konu dışında açılan "Sözlük açtık destek olursanız mutlu oluruz" gibi isimli bir konudan öğrenipte yazar olmuştur.
    ... mrt5789
  8. 8.
    yabancı forumlardaki karşılığı off-topic olan forum bölümü.
    ... barokrasi
  9. 9.
    (bkz: özürlü aslan)
    1 ... buadamneyinnessi
  10. 10.
    son bir kaç ayda sadece "tipim nasıl" ve "kıza bakın ss'li" konularının ağırlıkta olduğu bölüm.
    ... rekz