bugün

inci sözlük mottolarına rastlanılabilen, gereksiz, forum donanım haber bölümü.

edit: bir ara eğlenceliydi tabisi.
iyisinden kötüsünden hertürlü insanın bulunabildiği dh in 12 numaralı bölümünden biridir gündüzleri 10.000 i aşan ziyaretçisi ile 7den 70e makara bir ortamın olduğuna şahit olabilirsiniz.

(bkz: inci yokken konu dışı vardı)
1 yılı aşkın takılmama rağmen ilk defa böyle bir ana tanıklık oluyorum *. Şuan bile gülmekten karnıma ağrılar girdi.

http://forum.donanimhaber.com/m_54481882/tm.htm
birbirinden güzel konuların açıldıgı, her konuda başlıgı acan kişiyi g.t ekmek için uğraşıldıgı, birbirinden saçma cevapların verildigi sanal ortam, orda kötü olan tek bişey varsa o da yöneticilern ta kendisidir. Afedersiniz ota b.ka ceza veriyolar.
Yukardaki arkadaşın yazdığı gibi yöneticinin üyelerden medet umup yardım istediği fakat üyelerin yöneticiyi konuyu yanlış yere açtığı için şikayet ettiği efsane konusuda vardır.
Ama benim en çok güldüğüm ise http://forum.donanimhaber...e_1/key_//tm.htm#35445904 konusundaki muhabbettir.
-Oyunu kurdum çalıştıra gelince Türkçe ama oyuna basınca oyun ingilizce oluyor.
Dil seçeneğini nerden ayarlıycam?
+oyunun korsAn mı?
-yok crysis
yabancı forumlardaki karşılığı off-topic olan forum bölümü.
(bkz: özürlü aslan)
son bir kaç ayda sadece "tipim nasıl" ve "kıza bakın ss'li" konularının ağırlıkta olduğu bölüm.
inci sözlüğün küfürsüz ve bol cezalı hali.
Eskiden iyi konuların açıldığı bu aralar ise inci sözlükten farkı olmayan berbat forum bölümü.
internet ortaminin en gerekli yeri bana gore.
15 kez sınırsız uzaklaştırılmama rağmen 16. defa üye oldugum mekan artık bu son bir daha banlanırsam geri donmemek üzere gidicem.

donanımhaberin en hareketli bölümü.
forumlarda taşşak konusu yapılan ama bazı moderatörlerin ironiden anlamadığı için taşşağın tüm başlık boyunca devam ettiği gırgır forum fasilitesi.
Chevelle nasıl batmaya devam ediyorsa konu dışı da aynen devam ediyor. Eskiden ''Ana'' yazınca 1 hafta görünümlü 1 aylık ban yiyorduk, şimdi 2 konudan biri böyle saçma sapan şeyler içeriyor.