bugün

az önce bir arkadaşım ile kıran kırana bir tartışma yaşadığımız ve heralde benim galibiyetim ile sonuçlanan tartışma.
idda ediyor ki kadınlar olmasa erkekler ne yapar! tabi ki erkekler kadınlara ilgi göstermek, sevişme sonrası onların gönlünü almak zorunda...

diyorum ki; "evladım, koçum, manyak mısın lan? biz de erkeğiz, bizim de allahımıza şükürler olsun önümüzde -erekte olmuş durumda- 11.5 cm erkeklik uzvumuz var. sen neden kendini o kadar küçük görüyorsun?"

adam bana diyor ki; "abi olur mu ya kadınlar olmasa?"

"a benim salak evladım, hiç mi düşünmüyorsun ya erkekler olmasa?"

haberlerden de okuyoruz, kadınlar yer yüzünden silinse gitse, kontrollü bir biçimde ördeğe kaza, keçiye, tavşana hallenebiliyoruz, peki ya biz erkekler dünya üzerinden göçüp gitsek?
ne yapacak kadın?

"allah muhafaza hacu, at öldürür, eşşek süründürür!"

şimdi nerden biliyon arkadaş, hayatta kaldığına göre, atla ilgili bir deneyimin olmamış! diye içinden geçiren metropol tilkileri, bizler köyde yetiştik, anadolunun çorak topraklarından,kafkasların bağrından at üstünde, yer yer eşek sırtında ters oturarak geldik! aydınlandıysanız konuya dönelim.

yani diyorum ya erkekler bir şekilde kontrollü olarak yer yüzünde cinsel dürtülerini törpüleyebilir ama kadınlar öyle değildir.
çalı çırpı olayına ise girmiyorum kardeşim, en büyük blöf * odur zaten. yemeyin, yedirmeyin..

herkes önünde ki 11.5 cm lik canavarın kıymetini bilsin, sizler aygırsınız, sizler kaplansınız, a benim koçlarım hadi bakalım.

söz aşka gelmişken iki yabancıyız hala! diyor ve bitiriyorum...
titreşimli vibratör ve dildolardan haberi olmayan kişi söylemidir.
ayrıca, freeman love doll önerilir. şişme erkek
burnunu oyarken burun mu parmak mı sorunsalı gibidir.
kadın bulamayan ya da bulsa bile bunayan aç gözlülerin; hafta sekiz gün ondokuz türlü haber kaynaklarında, her çeşit canlı cansız cisme hallenme girişimlerini izleyen kadınlar olarak; "atina'dan bildiren arkadaşımız reha muhtar söz sende diye cevaplanması gereken karşılaştırma" diyor ve devam ediyoruz...
söz uçar, arşivlerdeki hayvanlara ve cisimlere uygulanan erkek tacizleri belgeleri gözlerimizi fenaaaaa kamaştırarak parıl parıl parıldar. *

örnekleme editi: ördek suya daldı zil çaldı...
politikanın çıkış noktasıdır.

böyle bi tartışmamı olur? bırak allasen? her iki tarafında birbirini tamamlayıcı olduğunu anlamak bu kadar mı zor lan? kadın ve erkek anatomisine baktığın zaman bile bu anlaşılıyor. * *
anlatılmak istenen kadının tek başına daha fazla sıkıntı yaşayacağı ile ilgilidir.
tabi ki bu düşünceler çok ekstrem,
tamamiyle polemiğe yönelik ama gerçekten trollük ile bir alakası yoktur.
anlatılmak istenen ise basit ve nettir.
dünya üzerinde ademin yanına havva verilmeseydi, cinsel anlamda kontrollü!!! bakın bu kelimeye dikkat. *
kontrollü bir şekilde istediği gibi halvet oalbilirdi.
ama ya adem olmasaydı? allah muhafaza bir erkeğin ata hallenmesi ilee, bir kadının attan medet umması aynı tehlike değerlerinde mi? *
tabi ki değil, bildiğin hayati tehlike taşıyor, köpek desen bi kaç hayvanlı videoya baktım ama, ne bileyim abi köpek lan, hart diye kapsa boynundan o heyecanla, allah belamı versin orada telef olursun.

nereden geldik bu salak karşılaştırmaya demeyin arkadaşlar bunlar önemli, allah muhafaza yarın bi gün ıssız adaya falan düşerseniz, bunlar hep tecrübe yani. *

geçen ördeğe tecavüz eden arkadaşı anlamaya çalıştım biraz.
azıcım kafa yordum. * baktım adamda haklı abi, ne yapsın gariban, allah belasını versin ki merak insanı değişik psikopatlıklara sürükleyen.
yumurtanın çıkabileceği kadar genişleyen bir makattan bahsediyoruz, erkeklik organının ise 11.5 cm olduğunu kendimden bildiğim için, * olmayacak dua değil yani...
az daha uğraşsam adamı haklı bile bulacaktım neredeyse.
gerçi pekin deki ırkdaşlarını düşününce, bizimkilerin hala hayatta ve götlerinde portak olmadığını bilmek güzel... *":)"
(bkz: Cinsel Sağlık)
Eşcilsel tercihler cinsel yaşamın devamını sağlayabilir ama etken/edilgen ayrımına bakarsak etken cins yani erkek daha belirgindir cinsellikte.

--spoiler--
o değilde 11,5cm'i belirtmekteki ısrar niyedir arkadaşım *
--spoiler--
arz, talep meselesi.
güncel Önemli Başlıklar