1. 1.
    konuşmayı kesip hiçbir şey demeden uzaklaşılması gereken manyaktır. ya gözlerime bak, elime bak, burnuma bak niye her an yapışacakmış gibi dudağıma bakıyorsun ya.
    1 -4 ... weareallmadeofstars
  2. 2.
    kulakları iyi duymuyordur belki aq. Dudaktan okuyordur. Bir sürü insan var o şekil. Hemen kurmuşsun fantaziyi.
    6 -1 ... mahmut sezar
  3. 3.
    Akli baska yerde olan manyaktir.
    1 ... porcupine tree
  4. 4.
    Banyoda hayal kurarken sıkıntı çekmemek için yapıyordur. Kafasındaki malzemeyi peşin peşin hazırlıyordur.
    ... nikimde degil
  5. 5.
    Göz teması kuramıyor olabilir.

Çoğu insan için çok kolay olsa bile bazı insanlar göz teması kuramaz. Gözler büyüdükçe büyür hatta o insanı yutacak kadar yakınlaşabilir. Mesela başkasının gözüne daha sağlıklı bakar ama sana bakamaz. O yüzden bakabileceği bir yer bulur kendisine. Göz hariç bir yer. Başka yere baksa insan yine tepki verir. Çünkü sosyalleşme adına empatiden tamamen uzaklaşmıştır çoğu insan. Sosyalleşme manyağıdır bir çoğu.

Aman gözüme baksın. Aman vücut teması. Aman onu dinlediğimin farkına varsın diye gözlerimi kısayım. Hımm diyeyim..

işte bu tür insanlar nedenli bulduğu ilk yere bakar. Dudak zararsızdır. Büyümez kendiliğinden. Burun ucu olur ama siz yine dudak zannedersiniz. Alın olabilir. Boyun olabilir. En çok dudak denk gelebilir. Bir tür kaçış ve dinlenme yeridir insan dudağı.

Yanisi illa fantezi kuruyor demek değildir. Bazı insanlar göz teması kuramıyor siz farkında değilsiniz. Gerildim yine. Çok gereksiz gerilmeler yaşıyorum bu akşam. Harika bir şey.
    1 ... parmak maymun civcivi
  6. 6.
    Sevgilisi ise odaklanir hemen manyak yaptiniz insanlari.
    1 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    benimdir. ya ben bir insanı dinlerken gözlerine bakamıyorum dudaklarına bakıyorum ama o da gerçekten dudaklarına bakınca daha iyi anlıyor olmamdan dolayı. hem gözlerine baksam gülerim bir de konu ciddiyse yandık.. ama mesela benim dudaklarıma bakarak konuşunca biri bi tedirgin oluyorum bilhassa karşı cinsse dkdkkd. o yüzden insanların ne hissettiğini anlıyorum. *
    4 ... son feci kedi
  8. 8.
    insanda aniden dudakları vantuzlayacak tedirginliği yaratır. birde bunların iki kaş arasını hizalayıp bakanı vardır ki o da ayrı cins.
    -1 ... inderex