bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    beyninin gozlerine dahi gereken komutu veremedigi erkektir. ki daha komut verilmesi gereken cok yer vardir. birdaha konusulmamasi en dogru harekettir.
    2 -1 ... bozuk vantilator
  2. 2.
    bir kesime göre, erkeğin değil, kadının göğüs dekoltesinin suçudur. hatun kişiler de genelde kendilerini "bakmasın o zaman cık cık cık" diyerek savunurlar.
    (bkz: deneme yanılma yöntemi)
    ... kartondan sut
  3. 3.
    belkide boyu sadece kızın göğüslerinde olan kişidir.
    6 ... klastrofobik
  4. 4.
    en azından arkadan konuşmayan erkektir.
    (bkz: konuştuğu kadının götüne bakan erkek)
    4 ... bientrygiriyimbari
  5. 5.
    (bkz: kadın doğum uzmanı)
    2 -2 ... tamamen duygusal
  6. 6.
    gozlerii yuvalarindan cikarip, eline vermek gerekir o erkegin.
    2 -2 ... komsu kizi duriye
  7. 7.
    oran ve orantı hesaplarını seven erkek tipidir..
    ... caffeinebrs
  8. 8.
    güzel göğüslü bir kadınla konuşan erkektir. Zira erkekler de kadınlar da libido'larının kurbanı oluyorlar çoğu zaman. "konuştuğu erkeğin bilmem neresine bakan kadın" da varken bu dünyada, pek de yadırganası olmayan bir durum olsa gerek.
    2 -1 ... alpa
  9. 9.
    ihtimaldir ki en azından göğüslerinin başladığı yeri (çatalını) gösteren dekolte bir kıyafet giymiş cins-i latif, eliyle ha bire kıyafetinin yaka kısmını çekiştirmekte; biçare erkekcağızın dikkatini tarumar etmektedir. zira zavallı erkek zaten şüpheli duruma düşeceğim diye üç buçuk vaziyetindedir. karşıdaki kadın ise bu hareketiyle "sen baktın ben kapattim" nevinden bizim elemanı ofsayta düşürmektedir.
    ayrıca iddia edilir ki kıyafetinin yakasını ha bire çekiştiren bir kadın, dikkati o bölgeye çekmek ister.
    ayrıca sokakta orda burda tanımadığı insanların yanında rahat dolaşan bu kadınların, arkadaş benimsediği insanların yanında eteğini yahut yakasını çekiştirmesi oldukça can sıkıcı bir durumdur.
    ... bibliyomanyak
  10. 10.
    kadin goguslerini reklam ediyorsa olabilir. benim bile kimi zaman gozum kayiyor. butun sucu karsinizdakine yuklemeyin bence.
    1 -2 ... raanaa