1. 1.
  bütün gün dışarılarda gezdikten, facebook listesine, telefon rehberine baktıktan sonra, içerisinde bulunduğun durumu anlatabileceğin ya da anlatmak isteyebileceğin kimsenin olmadığını farketmek.
  3 ... saykokilir
 2. 2.
  insanı dayanılmaz bir yalnızlık hissine iter. paylaşacağın kimse yoktur anılarını, kafan darmadağın olur. yaşam boyunca en iyi okulu bitirmeyi ve çok paran olmasını düşlemişsindir. fakat o an farkedersin bunların ne kadar ataerkil işler olduğunu, ne denli boş olduğunu. karanlıkta tek başına yürüdüğün, götünden uydurduğun tespitleri paylaşamadığın an.
  ... brazzersdakikeladam
 3. 3.
  aylardır yaşanan bir olaydır, biri yazsındır artık biri arasın sorsun biri var olduğunu sevildiğini göstersin dedirten olaydır.
  ... kkksg
 4. 4.
  Bazen hayattaki en sıkkınlık verici seydir ya bi kere kendini yalniz hissedersin telefonu eline aldiginda mesaj atacak ariyacak kimsenin olmamasi telefon rehberinde kayitli olan birkac kisinin de sadece tanidigin ama hic yakin olmadigin insanlar olmasi hayatta cidden yakin kimsenin olmamasi , telefonun calmamasi sana mesaj atanin sadece operatorun olmasi sana sevildigini hatirlatacak kimsenin olmamasi en kotusude derdini soylicegin bir "dost" bulamamak... Iste ondan sonra I m the man who walks alone havalarinda takilmaya calisiyosun ama nereye kadar bir sure sonra etrafindakiler batmaya basliyor ya herkes birisiyle konusuyo gorusuyor ama sen yok abi hicbiseyin yok ya hayatta tek basina oldugunu hissediyosun bildigin ama en guzel seylerinden biride kimseden medet ummamayi ogreniyosun en azindan bu kismi guzel be
  1 ... j1s2ar
 5. 5.
  Yalnızlığın danişkasıdır.

  Kalabalıklar içinde yalnız kalmaktır. Utanmaktır, korkmaktır.
  2 -1 ... ne kadar iyisin
 6. 6.
  Sözlüğe sarmakla sonuçlanıcak durumdur.
  4 ... unicornhead
 7. 7.
  gelin konuşalım. tatil taile gitmediğin zaman çok sıkıcı oluyor.
  2 ... valeria kandinsky
 8. 8.
  sıkıldıysanız sorun değil; konuşuruz.

  dert de dinlerim elbet.
  -2 ... hyanesu xndra qq
 9. 9.
  herkesin çok mühim işleri var, herkes çok meşgul
  kimse kimsenin umurunda değil. mevzunun özeti budur dediğim başlık.
  2 ... bilinen bir sokakta kaybolmak
 10. 10.
  Fazla abartmayın sonra yapışıp kalınca keşke hiç olmasa diyorsunuz.
  ... fizulislermuduru