1. 0.
    bir buçuk yıldır benim maalesef.
    5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 1.
    Şöyle ki, arkadaşım var ama konuşamıyoruz. Biraraya geldiğimizde hepsi eline telefonu alıyor ya fotoğraf çekiliyor efekt yapıyorlar ya bana çektiriyorlar ya da sosyal medyada geziyorlar. Konuşamıyoruz hiçbir zaman. Bazen onlar anlatıyor ben dinliyorum da. Bana kimse sen de bir şey anlatacak mısın demiyor.
    10 -1 ... winnie the teletabii
  3. 2.
    kendi kendisine konuşuyordur. üzmeyin onu.
    2 ... bize de mi caylak
  4. 3.
    Nirvana yolunda konuşacak arkadaşa gerek yoktur. bu sizin kendi içsel aydınlanma yolcuğunuzdur.

bir tavsiye
    7 ... bedreddin
  5. 4.
    bir adet evcil hayvan almalarını tavsiye ederim.

çok ta takılmaması gereken durumdur.bazen talihsizlikler bazen orospu çocuklarıyla karşılaşmak insanı bu duruma getirebilir.bundan sonra da olmayacak gibi düşünmeyin derim.çünkü sürekli evde değilseniz yeni insanlarla tanışacaksınız.
    3 -1 ... katzee
  6. 5.
    'Anlatıp anlaşılmayan insan mı daha bedbahttır yoksa konuşacak arkadaşı olmayan insan mi?' diye düşündürür.
    3 ... blood red moon
  7. 6.
    Kabuğuna çekilmiş insandır, sahte insanlara dayanamamıştır.
    2 ... zaruri
  8. 7.
    Konuşacak insan kalmadıysa etrafında, konuşacak kimsesi yoksa dönüp kendine bakmalı.
    ... mertk99
  9. 8.
    istediği zaman benimle konuşabilir. hatta mesaj kutumu not defteri falan olarak kullanabilir.
    2 ... pieces
  10. 9.
    benim bu. yeni bir insan tanıyınca, bir süre sonra tanıdığınız iyi bir insan olduğuna kanaat getirdiğiniz kişi, hemen lakayt laubali tavır takınıyor, bende hemen siktiri çekiyorum tabi. sonra gelsin mis gibi yalnızlık.
    2 ... sigara soran genc