bugün

aslında kendisiyle konuşacak kişi çoktur ama bu kişi insanları kendinden uzaklaştırmaktadır...
konuaşlcak kimsesi olmayan insan alır kağıdı kalemi yazar, duvarlarla konuşur.
çevresiyle çatışma halinde olan insandır.asosyal de denebilir.kusura bakmayın ama çirkindir birazda.
edit:eksileyen arkadaş sanma sövcem saycam sadece neden eksiledin derdin neydi? varsa bi derdin yaz özelden.
aynasızdır.
sözlüğe gelsin hertürlü yardımcı oluruz efenim.
sözlüğe entry girmekle, ota boka eksi vermekle meşguldür.
Ya çok iyidir ya da kendisinin iyi olduğunu zannetmektedir.
konusacak kimsesi olup konusmamak icin ic ve dis nedenleri olan kisidir.
aslında konuşacak çok kimsesi olan, ama kimseyle konuşmak istemeyen, çünkü kimseye yeteri kadar güvenemeyen insan.
insanların ne olduğunu anlamış insandır. bu sebeple konuşsam da konuşamasam da aynı kapıya çıkar mantığıyla hareket edip, haliyle kendi seçtiği yalnızlığı yaşayan insandır.
yok öyle biri yahu. en kötü ihtimal şizofren olup, dünyanın en zengin çevresine nail olunulabilir..
(bkz: batman)
narsistliği tavan yapmıştır.
düşünce paylamışımını sözlükte yapan ve hislerini kendine uygun bulduğu başlıkla paylaşan insandır.
konuşacak kimseye ihtiyaç duyan melankolik bir bünyesi de olmayabilir.
yalnız insandır.
anlaşılamadığı için konuşmamayı tercih eden insandır. belkide kendini ifade edemediği için konuşmamayı tercih ediyordur.
yalanlar duymaktan sıkılmış insandır.
(bkz: özel mesaj)
en kötü yazacak bir kağıt kalemi vardır.
eger su an bunu okuyorsa, gelsin bana anlatsin. valla bak. hatta lutfen. su an benim de seni dinlemeye ihtiyacim var. ikimiz de kazanalim iste. birbirini hic tanimayan iki insan bir anlasma yapsin. sen gel bana derdini, mutlulugunu, hayallerini, umutsuzlugunu ya da neyin varsa, nasilsan, icinde neleri tutuyorsan anlat. ben dinleyeyim. bu entry de bir sure sonra kendini imha etsin. ama sen yine de gel. hadi bak.

edit: inanmayin lan inanmayin, bunlarin hepsi yalan soyluyor. kimsenin anlatacak seyi yokmus. ya da hepsinin konusacak kimsesi varmis. her halukarda: bekledim de geelmedin, hic mi beeni sevmedin?
aman neyse ki entry kendini imha edecek dedim. istedigim kadar cirkinlesebiliyorum. oh.
üzülmesine gerek yoktur. nasılsa kimsenin kimseyi dinlediği yok. herkes rol yapıyor en iyi olasılıkla.
herkestir. aslında evli olan insan bile yalnızdır. çünkü herkes kendi içinde tektir. artık kimse kimseyi içten dinlemiyor.
kitap okuyarak zamanını değerlendirebilir.
yalnızlık ömür boyu yapacak bişey yok dur.
Zamanını düşünerek geçirebilir. Kafası rahattir.
kafayı yemesi işten bile değildir.