1. 1.
  öncelikle kişi kontrollü kusabiliyorsa takdir edilmelidir. haklı olarak diyeceksin ki kontrollü kusma ne lan? öğrencilik yapmış herkes bilir, rakı sofrasındaki mezeler biraz da akşam yemeğidir. sabah kahvaltısıyla duran öğrenci adam mezeleri görünce kıtlıktan çıkmış gibi- ki çıkmıştır- mezelere saldırır.

  rakı içildiğine göre kredi yatmıştır yatmasına da arasıcaklardan sonra ana yemek olarak karışık ızgara da yenmeyecektir sonuçta. onun yerine bir büyük daha söylemek her zaman daha mantıklı gelir öğrenciye. işte bu öğrenci mezelere öyle bir abanır ki açlığın etkisiyle üçüncü kadehin sonunda midesi tıka basa dolmuştur haliyle.

  peki ne yapacak bu durumda kahramanımız? masadakilerden müsade isteyip tuvalete gidecek, parmağını boğazına sokup tazyikle gelen ilk partiyi kusacak ve ağzını yüzünü yıkayıp masaya geri dönecektir. burada amaç tadına varılmış ve artık anlamı kalmamış mezeleri boşaltarak midedeki şişkinliği indirmektir. kusarken rakının tamamını çıkarmamaya özen gösterilmelidir. bu işlem sadece bir iki dakika süreceğinden bir şeyden şüphelenmeyen arkadaşların yanına dönülüp mezelere kalınan yerden saldırılıp rakının dibine vurmaya devam edilebilir. ta ki bir sonra ki boşaltıma kadar.
  1 ... nobetci baykus
 2. 2.
  ağzın tadı kaçacağından pek de mümkün olmayan, olsa da pek tadı tuzu olmayacak olan bir aktivite.
  ... usualsuspects