bugün

Yalnız gitmeyi tercih etmiş, ya da o müzik tarzından hoşlanmayan arkadaşları olan insandır..
Ama o bunu hiç sorun etmez, doyasıya konserin tadını çıkarır hatta konser sonunda, kokoreç yiyip, evine döner..
Değmeyin keyfine!!!
tek başına da konserve yiyor olma ihtimali yüksektir.
Hayatın kısa özeti bir eylem. Kalabalıklar içinde hepimiz yalnız değil miyiz zaten?
kendisine eşlik edecek bir sosyalite arkadaşı bulamamış olabilir.
iki kişi gidip tartışıp tek başına dönen insan daha trajiktir. o gun bekledigim metro kadar hicbir sey gec gelmedi.
müzisyendir.

ne yani amk sahneye de eş dostla mı çıkalım...
Fortçudur ya da cepçidir.
bendim.. duman konserine gitmiştim ve tanımadığım kızlarla samimi olup çıkışta bira içmeye gittik, birtanesine aşık oldum iki sene felan birlikte olduk ve sonu hüsran.
Tuvalete tek başına gitmek gibi birşey. Bence farklı bir durum yok.
Helal olsun sana insan! Ben yapamam. Ama yapabilmeli insan.
yaparım ben...

çok da güzel olur... Hüsnü Arkan dinledim en son tek başıma...

sakin sakin...
gerçekten müzik dinlemeye gider.
görsel
Tek başıma sıçmaya bile gidemeyecek seviyedeydim açıkçası uzun süre. Hatta kuzenim tek tabanca takıldığında üzülürdüm kimsesi yok diye. Ama bazı şeyler gerçekten tek yapılınca güzel. Mesela yolculuk? Rotanı kendin oluşturur bakarsın keyfine karışanın yok ay buraya gitmeyelim şuraya gidelim diyenin yok. Müzik de öyle binevi sinema da ne bileyim aslında her şey yalnız yapılabilir. Toplumun yalnız insanları ezik kalıbına sokması yüzünden sanırım herkes birbirine muhtaç yaşıyor. Herkes ayrı bi karakter ayrı bi dünya bence kalıpları yıkmak lazım.
Eğer ki doymamış ise üzer.

Doymuş ise, andan zevk alır.

insanlar ilk konserlerine başkaları için gider,
Sonrakiler kendileri içindir.
Hayatı, kabile şeklinde yaşayanlar için hayret vericidir.
Anlayamazlar.

Konsere tek başına gidilir efenim, hem de fıstık gibi gidilir.
Avaz avaz şarkılara eşlik edilir, duygusallaşılır, sonra an gelir coşulur, dans edilir.
Hatta konser çıkışı kokoreç bile yenir beee, sen ne diyorsun?!
Sanırım izmir Karşıyaka'da ki şakalı akustike tek başıma gidicem amk şehir dışından geleceğim için içememde şimdi .
Kendine yetebilen ve yancıya ihtiyaç duymayan olgun insandır.
Yapmışlığım var. Hayat bazen çok zor oluyor..
Bir kere yaptığım ve acayip keyif aldığım durum. Evet.
belki kendi canı öyle istemiştir.