bugün

sahneye zıplayanlara engel olunmazsa, konserden sonra soluğu estetik cerrahta alacak kızdır.

yani açık konuşayım biraz müsadenizle, ben olsam direk sahnedeydim ve ellemeden inmezdim açmasaymış canım allah allah!.
özellikle metal festivallerine giden kızdır. sevgililerin arasını açar, konsantrasyon dağıtır. olmasa da olur.
hatta daha iyi olur.
biride açıp masaya vurursa alt eder bu kızı.
(bkz: madonna)
terbiyesizdir.
He bir de;
caps vereydin iyiydi*.
sanatçıyı klip yapma masrafından kurtarır. daya konseri gitsin.
teşhirci kızdır. memelerini göstermek için konserde olması gerekmez. herhangi bir tenhada da göstermeye meyillidir.
muhtemelen yuttuğu kafa hapları patlamış yok mu? s*ken diye bağıran kızdır. böyle puşt gibi, ibne gibi bir şeydir. *
edit: galiba biri burda. yapma kızım çok ayıp.
yatakta gösterecek bişeyi kalmayan kızdır.
madonna.
keşke türkiye ye gelse.
daha çok sahnede değilde seyirciler arasında özellikle godoş sevgilisinin sırtında olan kızdır. Nasıl bir kafa yapısındalarsa sevgilisi bu durumda eğlenebilir.*
dikkat cekmeye calisan kizdir. az verin dikkatinizi, sonra gider zaten.
orospudur.
ülkemizde son dönemlerde sıkça karşılaşılan bir durumdur* özellikle konserin verdiği hava ile insan zıplar coçar eğlenir ama bununda bir sınırı vardır elbet. özellikle kızlar bunun bokunu çıkarana kadar yaparlar. şenlik alanlarında olsun normal konserlerde olsun sırt üstlerine çıkmalar çığlık atmalar sarhoş olana kadar içmeler tamam anladık eğleniyorsunuz ama bunu bu kadar gösteriş haline getirmeye gerek yok.
O konserden belasız çıkamayacak olan kızdır.