1. 1.
  tam konserde yerinizi bulursunuz kısa boylu hizalanmış insanların arkasına geçersiniz ünlü sahneye çıkar net bir şekilde görürsünüz ki tam o esnada kalabalığı yarıp uzun boylu adamın teki gelip önünüze geçer. arkada da görebildiğini halde hep önlere geçmek ister. sağa gidemezsiniz sola gidemezsiniz. adamın oradan gitmesini beklersiniz, bu defa da konser biter.
  ... keyfemayesa
 2. 2.
  yanınızda kısa boylu birisi varsa, onu kullanıp önüne geçilebilecek adamdır. kendi kardeşimi kullanarak böyle yapmışlığım vardır. işe yarıyor kesinlikle.
  ... eyra
 3. 3.
  konserde bağıra bağıra şarkıya eşlik etmeyi hayal ederken insana bağıra bağıra küfür ettirten kavak.
  ... iskocyali007
 4. 4.
  hobbit türk kızlarını sinirlendirir. kusura bakma arkadaşım uzun boylu olduğum için özür dilerim. evet.
  1 ... fikir muhendisi fikri
 5. 5.
  sinemada veya tiyatroda kişinin başına gelen bu durum daha içler acısı olacaktır. konserde şarkıya eşlik edip bir nebze daha sakin olunabilir.
  1 ... 70 lik jack
 6. 6.
  evet arkadaşlar o benim. konserden önce uzun süre orda bekledim o yer için. hem kısa olup hemde geç gelmeseydiniz ne yapalım.
  ... gatha
 7. 7.
  arkanıza geçen kısa boylu adamdan daha masumdur.
  ... diodorus
 8. 8.
  ıslak odunla kafasına kafasına vurmak istenilen zattir. Olm madem uzunsun arkaya geç bize de yazık.
  ... bant kaydi
 9. 9.
  Uzun boylu olduğu için konseri arkadan izlemek zorunda olmayan adamdır. haklıdır da efenim.

  teoman konserindeyim arkadaşlarla eğleniyoruz. arkamızda da kokoşların ağırlıkta olduğu bir grup ve bir kokoşumuz da manitasıyla beraber. bana afra tafra yapacak güya. çekilsene beh diye bağırarak, omuzumu dürtmesi bir oldu. benim teoman şarkılarıyla harmanlanmış narin ruhumu bir anda canavara çevirmiştir. öncelikle düzgün konuş , rica etsen çekilirdim ama simdi siktir git başka yerde izle demiştim ve bir yandan da manitasına da gözümle tehditkar bakışlar atarak ayarı vermiştim.
  hiç tarzım değildir bir kızı veya bir erkeği sevgilisinin yanında bozmak ama ulan gerizekalı söyle yanında ki sapa güzelce rica etsin insanız hepimiz dimi. hak ettin ama ben ne yapıyım. sonra böyle kokoşlar bizden centilmenlik bekler he canim he çok beklersiniz.
  ... yegahtan
 10. 10.
  konserde önünüze geçen uzun boylu adam
  ... jimmy tudeski