bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  alındıktan kısa bir süre sonra evin bir köşesinde dekor olarak kullanılan, belirli yerlerine dantel örtüldüğünde, biblo koyulduğunda veyahut çiçek ekildiğine daha hoş gözükecek kondisyon aleti.
  1 ... koko
 2. 2.
  aynı anda televizyon seyretme veya kitap okuma olanağı da sağlayan, normal süratte 15 dakikada yaklaşık 50-60 kalori yakmanızı sağlayacak alet.
  1 ... bohemian rhapsody
 3. 3.
  99 ytl'ye edinebileceğiniz bir ürün.
  http://www.hepsiburada.co...amp;productid=sporfsp1521
  ... patlamismisir
 4. 4.
  amacını aşıp,para verildi diye bütüngün üzerinden inilmediğinde sosis bacak olmamızı sağlayan bisikletin adı.
  2 ... feros86
 5. 5.
  ev tipi ve profesyonel tipte olanları bulunan, konsiyon çalışması amaçlı bisikletlerdir. ev tipi, ortalama özellikte ve magnetik olanlarını tavsiye ederim. evde, televizyonun ve bilgisayarın karşısına koyduğunda, tv izlerken ya da bilgisayarda video, film gibi şeyleri izlerken rahatlıkla zamanın nasıl geçtiğini anlamadan günde 1 saat çalışabilirsiniz. bir süredir düzenli olarak çalışıyorum, markete gidip eve dönerken taşıdıklarım ağır değilse merdivenlerden elimde eşyalarla çıkasım geliyor. günde bir saat, yarım saat rahatlıkla çalışılabilir.

  ayrıca ne kadar doğru bilemiyorum, uzun süreli çalışmalarda, düşük seviyelerinde çalışmak, kas yapmamak için daha iyiymiş.
  1 ... samanta
 6. 6.
  bizde de var bundan bir tane.

  amaç farklı ama.

  misal biz bunu üzerine bornoz felan asıyoruz, ne bileyim çorap asıyoruz kurusunlar diye.

  kollu dallı bir şey sonuçta, iyi bir şey yani.

  üzerine dantel başladım, yaz sonuna kadar biter inşallah, sermelik, örtmelik.

  evet duygu, ben bu yazıyı sana yazdım.
  3 ... skydancer
 7. 7.
  yürüme bandının yerini tutamayacak olan sağlıklı ve düzgün bir vücuda sahip olmak isteyeceklerin evlerinde bulundurması gereken alet.
  ... iki nokta arasindaki uzaklik
 8. 8.
  büyük bir hevesle eliptik olanını aldığım ve artık üzerinde nevresim çarşaf gibi geniş yüzeyli çamaşırları kuruttuğum alet.
  cillop gibi duruyo valla toplasan beş kere binmedim. ilgilenenlere satabilirim.
  ... limonlu milkshake
 9. 9.
  cok islevsel bir alet. mesela hem üzerine cikip sportif egzersizler yapar, hem de bu egzersizler sonucu terden sirilsiklam olan üzerinizdekileri asip kurutursunuz.
  ... berkedede
 10. 10.
  bence koşu bandından daha iyi çünkü öncelikle oturarak spor yapabiliyorsunuz ki bu arada rahatça başka aktiviteler de yapabilirsiniz. koşu bandı gibi elektrik de harcamıyor. ayrıca koşu bantlarıyla karşılaştırıldığında fiyatı neredeyse koşu bandının 10 da biri kadar. ben yatmadan önce günde 15 dakika kadar sürdüm ve ciddi kilo verdim. çok yoruldum mu hayır. ya mp3 player kulağımdaydı, ya da dizi izliyor oluyordum bu nedenle pek bir zaman kaybım da olmadı. kısacası, nasıl olduğunu anlamadan kilo kaybettim. bu nedenle herkese tavsiye ederim.
  1 ... angee
kapat