bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: honda nın seçim anketi)

ğınn, ğınn, ğınnınınının...
    3 ... sıpa
  2. 2.
    *177*2#'den onaylanmasi gereken ankettir.
    ... mulayim
  3. 3.
    bilimsel çalışmasına en güvenilebilecek araştırma kuruluşu olan konda yönetim kurulu başkanı tarhan erdem radikal'deki yazısında açıkladığı, kuruluşunun son anketidir;

ulusalcı bir şahlanış bekleyenleri hayal kırıklığına uğratan anket; Şahlanış sadece mhp'de var ancak biliniyor ki mhp de, devlet destekli ulusalcılık gazına fazla itibar etmemiştir;

ankete göre ak parti %47,9 oyla tavana vuruyor ama milletvekili sayısı * eskisinin * altına düşüyor.

ayrıntılar ve grafikler için:

http://www.kenthaber.com/...mmuz/19/Haber_248969.aspx
    -2 ... nuhungemisi
  4. 4.
    ak parti'nin yine tek başına iktidara geleceğini gösteren anket.
    -1 ... xiphoideus
  5. 5.
    (bkz: anket enflasyonu)
    ... leblebi tozunun hastasiydim
  6. 6.
    kararsızların oylarını almak için akp'nin giriştiği son feveranın kahramanı anketimsi. az denmiştir, daha etkili olması için bence bir %60 falan söylenmeliydi. ama daha mütevazi olsun istemişler heralde, hani halkın adamıyız, mütevaziyiz falan durumları.

(bkz: kedidir o kedi)
    1 ... exfreak
  7. 7.
    seçime 3 gün kala hala kararsız olan seçmeni etkileme çabalarının bir yenisidir.
    1 -1 ... yakupss
  8. 8.
    taraflı anketlere itibar etmek yerine sabretmek gerek artık. şurda 3 gün kaldı. herkes görecek kimin ne kadar oy alacağını.
    -1 ... wakabayashi genzo
  9. 9.
    ankette benim ilgimi çeken husus katılanların yüzde 70inin akpnin tek başına iktidara geleceğini belirtmeleridir.
    ... dijitalkumsaati
  10. 10.
    seçim sonuçları açıklandıktan sonra en çok konuşulan anketlerden biri. gazete sütunlarında, sözlük sayfalarında dalga geçenlere feci bir kapak oldu zannedersem.
    2 -1 ... lumpiya