bugün

şifresiz ise direk girilen, şifreli ise zahmet ederek bir kat çıkıp şifre rica edilip kullanılan beleş internet.
bir karşıdaki dükkanın wifi yı değildir.
"komşunun pipisi" gibi geliyor kulağa.
doğrusu "komşunun wi-fi'yı" olacak.
baldan tatlıdır. benimkini kimse kullanmasın diye hala modem ile gelen şifreyi kullanıyorum.
not:uydunet kullanıyorum; 22 haneli şifresi var.
Şifresinin Nasıl kırılması gerektiği bilinmeyendir.
şifresini kırmak için defalarca uğraştığımız, adını türlü türlü deneyip numaralarla bezediğimiz fakat beceremediğimiz wifidir.
Son derece etkili wi-fi kırma yöntemi vardir fakat anlatsam kimsenin anlamayacaği için yazmiyorum.
birçok insanın bedavaya kullandığı wifi dir.
şifresi hasret4499 dur.
Sağolsun kendisiyle konuşmamla girmeme izin veriyor, kaçak güreşmeye gerek yok.
Komşunuza Ödediği ücretin yarısını ödemeyi teklif ederseniz şifresini size memnuniyetle verecektir.
Ben öyle yaptım, hem o kazançlı hem ben, yalandan yere tt nete zükülmeye gerek yok zaten yeterince züküyorlar milleti.
bir komşumuz vardı çocuğumun işi var internet niye yok kapatıp açsanıza demişti, girdiklerini ilk o gün fark ettim ve şifreyi değiştirdim.
her şifre alındığında şifrenin değiştirilmesi bir gelenektir.
bizim yazlıkta kullandığım wifidir. yazlıktayken oradan internete giriyorum. ay yazlığı da özledim ya.
Ya burada da bir adam var affedersiniz wifi ağının ismine numarasını koymuş bir geri zekasız. Gittim numarasını kaydettim bu kim diye baktım falan, şifre de koymamış, bağlayan bağlansın kafası. Sorun bu adama hiç denk gelmemiş olmam.
fakir fakaranın takip ettiği şifredir. bu kadar aç gözlü olmayın sonucunda hak var bi hasta olursunuz 50 kat fazla para ödersiniz.
hiç kullanmam allah kimseyi düşürmesin. ağız burun yapıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar