bugün

Meraklı ve peşinizden ayrılmayan minik kızıdır.

En kötüsü de ulan en sevdiğim renk ojelerimi istedi, kıyamadım verdim.

Ühühhhühüh neyse üzülmüyorum.
Müslümanlardan uzak tutulması gereken kızdır erkek olsada uzak tutulmalı. Kısaca erkek kız fark etmez müslümanlardan uzak tutun.
bi ara sürekli ödevlerine yardım etmem için tepemdeydi.
çocuktur, korunması, kollanması gerekendir.
bunun dışında bir gözle bakanlar, anaları dahil orospu çocuğudur.
bakın bu kıza çocuğa bakmaktan başka bir gözle bakan kim olursa olsun orospu çocuğudur ve bu dünyaya yapılacak en güzel şey bu orospu çocuklarını fiilen ve ruhen yok etmektir.
hz muhammed bunu beğendi.
Çocuktur, masum bir melektir kötü gözle bakanlar silkerek öldürülmelidir, evet.
Sus sus eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme. Böyle şeyler gündeme geldikçe daha bi normalleşiyo gibime geliyor. Dincisi falan olmaz bu işin sapıkların alayının mk
islama göre çocukla evlenmek serbest olduğu için uzak tutulması gerekendir.
bunu ben demiyorum kendi hocaları diyor. islamda çocukla evlenmek yasak değil diyor. gidip bizzat sapık ehli sünnetten kaynak bile koyarım buraya.
ehli beytin zaten kafası farklı. muta nikahı altında küçük yaşta çocuklarını bile millete siktiriyorlar. fuhuş yaptırıyorlar yani ki muta zaten fuhuştur.
kiminin dincilerden, kimisinin ateistlerden korunmasını istediği çocuktur. kavganıza karıştırdığınız şey ne farkındasınız değil mi? çocuk çocuk! bari onları bu iğrenç çekişmenize alet etmeyin. el insaf artık.
yarı yıl ve yaz tatili bittiğinde, özel günlerde ve karne günlerinde akşam vakti elinde tokalarıyla gelir “saçımı kıvırcık yapar mısın?” der. bende yalandan düşünür gibi yapıp sonra içeri alırım. hayır derim diye biraz korkar çünkü annesi ilgilenmez pek. sevmez saçını yapmayı. bazen öreriz, bazen kıvırtırız, bazen kıvırtıp minik tatlı bir topuz yaparız. çok güzel dümdüz parlak saçları var aslında. yapmayalım bak ne güzel saçların var diyorum ama illa kıvırcık istiyor. insan onda olmayanı küçük yaşta bile istiyor sanırım.

sadece böyle güzel anılarla hatırlanması gerekirken mevcut durum yüzünden pis düşüncelere alet edilen, el kadar minik, saçları dalin kokan kızlardır. seviyorum sizi.
Müslümansanız uygun bir eş adayıdır değilseniz minicik şeker yumağıdır cimcimedir.
Malum kurumun beyanına göre evlenecek yaşa gelmiş kızdır.
Ya bir insan her gün mü gelir her gün ya her gün her allahın günü.

Evde çocuk var onunla oynama bahanesiyle geliyor.

1 değil 2 değil 3 değil haftanın 5 günü mü gelir.

Yeter artık bıktım bıktım.

Evde olunca kapıyı ben açıp almıyorum, annem hayır demeyi bilmez acıyıp alıyor.

Az önce de almadım kız da anlamıyor geri zekalı mıdır nedir?

insanların bir özeli var ev hayatı var şeyi var yarabbim sinir oldum.

Annesine kaç kez dedim sınavlarım var ses oluyor evde diye daha anlamıyorlar.

Yeter ya yeter.

Edit: eksileyenin başına gelsin.