bugün

Klişe bir giriş olacak ama su götürmez gerçektir.
Bu allahsız, kitapsız, ateist, laik, annesinin başı açık, babası solaryum işletmecisi, beynamaz Lübnan dürzülerinin toplumsal olaylardaki hassasiyetleri sadece kendinden olanlar zarar gördüğündedir.

Berkin denen terörist martı kaş öldüğünde "o daha çocuktu" diyip çığırtkanlık yapan bu ezansız karl marks dölleri, vatan evladı Fırat Çakıroğlu ölüğü zaman" hmm o bikerem faşistti" derler.

Geçen sene" bu meydan kanlı meydan" patlamasından sonra sınıfa gelmişlerdi. Saçı boyalı, haftada bir banyo yapıp, evde kedi besleyen, yırtık file çorap giyip, üzerine Deniz gezmiş denen komünistin giydiği yeşil parkadan giyen tipler olur ya. Heh onlardan işte. " işte tecavüzcü akp ve ışid işbirliğiyle yapılan bu saldırıyı kınıyoruz ve derslere girmiyoruz arkadaşlar" diye.
Ama aynı riyakar yahudi dölleri, Mehmetçiklerimiz şehit olurken ortada yoktu.

Şu Ülkeye solcuların verdiği kadar kimse zarar vermemiştir. Tamam akp seçmeni koyun olabilir dinle, imanla yönetmek kolaydır ama yemin ederim mallıkta komünistlerin eline su dökemez.
emin olun ki, değillerdir. çok iyi insanlardır.
tanısaydınız, allah benim karşıma komünist,
sosyalist, kemalist kim varsa onları çıkarsın
diye dua ederdiniz.
ayrıca kendim sol milliyetçiliği olarak isimlendiriyorum. çünkü tam bir vatan severlerdir.
kaş yapayım derken göz çıkarmış bir kardeşin yorumu.
Dinciler şöyle sapık, böyle tacizci diyerek kendilerinin her türlü sapkınlığa açık olması bu duruma örnek.
Anlaşılan "komünist" nedir bilmiyorsun..

Ancak bilmediğin konular hakkında ahkam kesmeyi pek bir seviyorsun...

Yaş? evladım...

Neyse biraz büyüde o zaman konuşalım..şimdi sütünü iç ve uyu .. Buralar senin için değil