bugün

troll, bok yuvası sözlüğümüzde muhtemelen nick değiştirmiş yazar. Umarım trollerin gerizekalı olduğunu biliyordur.

Bilgi içeren entry girerken nirvanaya ulaşması ve itlik yapmaması dileğiyle..
NiCk değiştirmiştir.
tek gecelik kiz olur mu acap!
hoş geldin partisi düzenleyeceğim yazar.
bir transporter ından inen şakirt in kızı değildir.
tantuniyi sevmeyen yazardır. bir tantuniciden kazık yemiş bence. yazarın aklında olsun biz tantuniseverler komünistleri de severiz.
Yavrum?
dayicim?
Baban komünist olabilir
Karl marx da dondurma olabilir
Bazen bedava çıkar
Bazen ahmet çakar.

Komünist babaya sahip yazar.
Deniz?

Entry burda.
(bkz: Sydney Bristow)
Nick altında saçma saçma entryler girilen dost yazar..

dost ..

Entry burada..
nefes alan bir kız daha, hosgelmis.

biz nefes alanları çok severiz burda.

entry yok.
tam bir hanımefendidir çok mantıklı konuşur , severim .
Bura bu kadar kalabalik olduguna göre vajinasi olsa gerek Yazardir.
en sevdiğim yazardır arada deli etsem de yumuşatmasını da bilirim tescilli kuzumdur aynı zamanda.
Zalımın kızı.
Kendisinin kayserili mi nevşehirli mi olduğunu tam olarak çözemediğim yazar.ona burdan silifkenin yoğurdu kız seni kimler doğurdu adlı türküyü gönderiyorum.
Aşık atışmaşında kendini özleten yazardır
2 gündür sesi soluğu çıkmıyor herhalde gözaltına alındı .
Nick altımda, langır lungur tarhana bulgur muhabbeti yapan yazar. ayrıca çok komiktir kendileri.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
(#27197535) elektrik kesintisini hissederek anlayabilen ya da algılayabilen duygu yüklü yazarımızdır. kesintiyi çok önceden de hissedecektir artık. bu elektriği hissetme yeteneğinden dolayı esra erol peşinden koşmaktadır. bir tane bu bir tane, aman da aman, nick altıma girip aba altından sopa da gösterirmiş. atem tutem ben seni.
(#27197602)
Terör yanlısıdır , derhal türkiyeden gitmesini temenni ediyorum , ırak suriye falan , bu ve bunun gibiler atamın kurtardığı , şehidimin can verdiği ülkemde yaşamayı haketmiyor .
babası komünist olan kıza söylenmesi gereken söz.
Güzel bir yazardır. içi güzeldir. Savaşçıdır. Yoldaşımdır. Severim kendisini.