bugün

çok zor taktiklerdir.

taktik ne amk size acıyorum. şimdi erkek aslana bakıyoruz dişinin yanına gidiyor yelesini gösteriyor 'ben buyum kadın!' diyor dişi ona bakıyor ya evet diyor ya hayır. yani erkek aslan dişiyle çiftleşmek için taktik yapmıyor. komünist kızlar aslan gibi delikanlıların hakkı 200 gram için ideoloji kaşarı olanların değil aynı şeyi ülkücü kızlar içinde söyleyebilirim.
ezoterik bilgiler sınıfından çok gizli bilgidir. antisosyal magandalara anlatsalar da anlayamazlar.
şaka maka yalan sayılmayan tekniklerdir. düşünüyorum çevremde ki insanları. daha geçen gün bir kız arkadaşımın böyle bir tipe her ne kadar tipsiz olsa da hayranlık duyduğunu öğrenmem de tuz biber oldu. kız nereden bilsin davarın ayak yaptığını. iyi anlaşabileceği kafa yapısı ve dünya görüşü uygun bir erkek sanar bizim gavatı ve ilişkileri başlayabilir. katılıyorum dostum niyetini de anladım. haklısın.
Son derece entelektüel, sosyokültürel bilgi birikimine sahip, haklarının farkında olan, zeki ve çetinceviz kızlardır. Tapmak, el üstünde tutmak gerekir. Herkes yaklaşamaz yanlarına. Hele kro, hanzo gibi kişilerin hiç şansı yoktur. Paranız, arabanız hiç sökmez. Yakışıklı olmanız gerekmez ama mutlaka zeki olmak zorundasınız böyle bir kız istiyorsanız. Ayrıca kendinize güveninizin tam olması, cesur olmanız gerekir. Korkak erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Beraber yolda yürürken bir olay görünce karışmayalım uzaklaşalım derseniz gözünde bitersiniz. Boku yersiniz.
behzat ç ile baharın aşkı gibidir. aşk burada tırnak içinde.

yaav ulam bahar bu behzat daha ne yapaydı senin için. hep gene sonunda esra(kapitalizm) kazandı.
komünistlere sövüyoruz. evet!
ona küçük devrimler hazırlayın...

molotof içine aşk notu yazıp evin içine atın. yanmazsa kız senindir yanmışsa kimsenin...

(bkz: sevilen kızın evine molotof atmak)
tavlamayın. tavlanın.
"allah'a inanmıyorum. kansız, imansız pezevengim biriyim" demek bu taktiklerin en iyilerinden biridir. şimdiye kadar bu sözü 5 komünist kıza söyledim 4'ü public falan demedi hemen domaldı. tavsiye ederim.

edit: esmerim uzun boyluyum. eksi veren komünist kızlara selam ederim.
rte katil de üstten 3 düğme açılır..kahrolsun akp de..sütyen yerlerde..abd var islam var..var da var..
(bkz: 22cm)
gaza gelmiş aşırı sağcı ergen hayal gücünün ve bilinçaltının güzide(!) örnekleridir.
devlete sisteme sövün, kökten değişmeli her şey falan. sonra eşitlikten, gelir adaletsizliğinden bahsedin, komünist rolü oynamayın anlaşılır. bu ise içimde bir komünist var demektir.
çekiç orakla kafasına vurarak sersemletin önce, daha sonra seri bir şekilde üzerine che t-shirt'ü atarak hiçbir şey göremez hale getirin, bunu hallettikten sonra göt cebinde getirdiğiniz cep boy das kapital'i açıp hızlıca okumaya başlayın. bu kadar şeyi yaptıktan sonra da bir etkileşim olmuyorsa fazla zorlamayın.

polis çağırırsa kaçmayın sakın. bu ülkede haklı bile olsa hiç bir polis komünistlerden taraf olmuyor.
ona küçük kaldır aç'lar hazırlayın.

(bkz: kaldır aç pankartı açan komünist kızlar/#22780884)
zeka seviyesi düşük bir kızsa üstte yazanları uygulayabilirsin. ha tam tersiyse "tavlamak" lafını unut çünkü o tav olmayı muhtemelen beklemiyordur.
şimdiki kızlar çok kapitalizm taraftarı, olmadı ki komünist kız arkadaşımız tavlayalım.
ona ot alıp hediye edin.
(bkz: ot dergisi)
türklükle ilgili her şeyden nefret ettiğinizi belirtirseniz, kürt faşizanlığı yaparsanız şansınız %100'e yakındır.
yazılanların hepsi salakça.
ona küçük orak çekiçler hediye edin..
yanında molotof atın.. *
(bkz: heil marx)
Küba'ya tatile götürmelisiniz.
bir çekiçle orağa kız yanınızda.
Şiir yazmada çok çok başarılı olmalısın.
güncel Önemli Başlıklar