bugün

duyguları yoğun bir biçimde yaşarken çav bella eşliğinde gerçekleşmesi gereken sevişmedir. özgür bedenlerin özgür bir başkaldırışıdır bu sevişme. haz verir, gurur verir, heyecan verir. faşizme karşı bacak omuza.
haziranda ölmek zor türküsündeki "şuramda bir kuş ötüyor" sözleri gizli bir mesaj gibidir.
bu komünistlerin her şeyi kod arkadaş. siki de kuş ettiler iyi mi?!
ülkücü bir kızla sevişirken duyulan uluma sesinin yanından bile geçemez. * ohyyşş
eşitlik istediği için o da sizi sikebilir. Yani bu kızla sevişmek tehlikeli olabilir.
Edit: entry başlık uyumsuzluğu olduğu için düzenliyorum.
madde ve materyal bilincine varmış olarak sevişmenin bireysel bir etkinlikten çıkıp kommünal bir gerçeklik olarak algılanması gerekliliği ile gerçekleşen fiziki sıvı değişimi...
vaktiyle mhp'linin biri bir toplantıda nazım hikmet için ''unutmasın ki annesi bir sağcıyla kaçtı'' demiş.

can yücel'in ona cevabıysa jeneriklik: ''senin ananı hangi solcu sikti de sen böyle oldun?''
Her an her biji deyip kafanıza molotof atabilir.
Ruhsal bir devrim bedensel bir ihtilaldir. Kahrolsun komprador sevişmeler.
Geçen hafta yaptığım eylem. Normalde misyoner severim, ama hatunun kalçasında orak çekiç dövmesi gördüm. Ve direkt doggy'e geçtim. Makine gibi çalışırken bir yandan tokatlıyordum. Müthiş bir hazdır.
Ona sevişmek denmez ayılar. Devrimleşme denir.
Bıyıkları batar ıyhhh.
Ortak mülkiyet yani aruspu gibi bir sey olur herhalde.
" Soyun yoldaş seninle devrimin çocuklarının temelini atacağız. "

-Bu başlık için daha doğru bi tanım olabilir şahsımca.
Kalçalarında da orak çekiç varsa mükemmel olandır. Doggy'de makine gibi gidip gelirken her vuruşum adeta komünizme bir darbe idi.
pek zevk vermeyecek eylemdir. yazık..
"lise yıllarında çoğu sevgilim komünistti ve söyleyebileceğim tek şey bu kız özellikle de hataylı arap nusayrisiyse nikahı basın çünkü çok fena oluyorlar." demek isterdim ama şöyle de bir şey var. bir insanın siyasi görüşüyle, ideolojisiyle onunla yaşadığınız cinsel ilişki arasında ne gibi bir bağ olabilir? cidden anlamıyorum. yani ideolojisi ne olursa olsun hiçbir insan, hiçbir anlamda aynı değildir sonuçta değil mi? o yüzden kişisine göre değişecek bir şey için neden bu başlığı açtığınızı anlamıyorum.
(bkz: yarınlar yokmuşçasına çakmak)
Aşırı kolay eylemdir. Lenin baya iyiydi, Stalin ikinci dünya savaşını çok iyi yönetti gibi söylemlerle kızın gönlü hoş tutulur ve doggystyle pozisyonunda sabaha kadar eze eze haşat edilir ve finalde sieg heil! Denirse tadından yenmez.