1. 21.
    https://video.uludagsozluk.com/v/kompresörle-makatına-hava-basılan-genç-178680/

3 ... james earl cash
  2. 22.
    Bilinçli taksir Olarak değerlendirilMemiş Sanırım ancak Kompresör şakası sonucu ölümler mevcut. Ceza almaları gerekir. Diyeceğim ama adalet sistemi işte. Açlıktan Simit çalsan suç, Kompresör şakası ile ölüme ya da yaralanmaya sebep olsan değil.
    ... ortamlarin suratsizi
  3. 23.
    Eşek şakası. izin vermeyin böylesine. Biri vardı böyle ikide bir de enseye tokat atıyor. Her gördüğü yerde. Defalarca Dedim ki yapma. Tıpkı oğlum bak git diyen temizlikçi gibi. Bak böyle el şakası sevmem. Hem sonra elim ağırdır ben de sana yaparım kaldıramazsın. Bu dinlemedi yine devam tabi. Neyse birgün denk getirdim buna bir patlattım ense köküne ama allah ne verdiyse. Hepsi Oymuş meğerse. Bir daha benimle konuşmadı hiç. Hiç dert değil. Şakanın Ayarını kaçırmayacaksın.
    4 ... gazeloglu
  4. 24.
    Normal insanların aklına bile gelmeyen şeyleri yapan insanlar var gerçekten. Kırk yıl düşünsem, herhangi birine anüsünden kompresör ile hava vermek aklımın ucundan geçmez, insanlar bunu birbirine yapıyor. Hayır ne olmasını beklediler? Yani bu eylemlerinin neticesinde ne olmasını umut ederek bunu yaptılar ve neden serbest bırakıldılar? ilginç bir olay gerçekten.
    2 ... isaacbatton
  5. 25.
    Bir oç vakası.

Şimdi o çocuk nasıl toplum içine yine çıkacak?
    ... wizzy
  6. 26.
    Bu kompresörün pantolon üzerinden o kadar etki etmesi imkansız. Yani şaka diye herifi bi güzel yatırıp, kıyafetlerini çıkartıp... ben mi yanlış düşünüyorum.
    3 ... iwantyoucan
  7. 27.
    Pantolon üzerinden kompresörle hava basılabilir. Lütfen denemeyin ancak mümkün. Sokakta yürüyen habersiz birine bile yapılabilir bu. Tabi yanınızda kompresör taşıyorsanız. Ancak gerçekten mümkün. Yüksek basınçlı hava ile montun üzerinden insan öldürmek bile mümkündür. Tamamen kompresör gücüne bağlı.
    1 -1 ... harbe giden sari sacli cocuk
  8. 28.
    Kompresör değil başka bir şeydir o.
    Kompresör olsa duramazsın.
    ... kamen
  9. 29.
    Yanlış anlayan biri var. Hava tabancasını adamın pantolonunu çıkarmadan da götüne hava basılabilir. Zira hava o elbiselerden geçer.
    Yani adamı soymuş olmaları gerekmiyor. Hayatında hava kompresörü görmemişsen o ayrı tabi.
    1 -1 ... nagam
  10. 30.
    Duburunu deldirmis olan genctir. Bir de asker olmak istiyormus aq. Vizyonsuzluga bak. Serseri genclik...
    -2 ... doblocu eniste