1. 33.
  Sadece ve sadece Türkiye'de görülebilecek olaylar.
  ... leb demeden lebron jamess
 2. 32.
  şaka bu değil bunların arasında bir şakalaşma olmuş birşey geçmiş. diğeri kaldıramamış kavgaya dönmüş intikam almış. biride demiş nasıl makatına sokmuş diye. oğlan tek diğerleri iki kişi , güç farkı var. ona kalırsa biriyle kavga yaparken ayırmaya çalışan 5 kişi beni zaptedemediği oluyordu ve o kompresörü saniyelik tutsa tamam lastik şişirmiyor ya. bu ülkede adalet yok. aklıma azerbaycanda dikkat edin araba felan çarpmasın ve olaya karışmayın burda rüşvet işler dediği aklıma geldi. ha bizde rüşvet yoktur. ama adalette yok. ben hakim olsam kasten planlıyarak canice duygularla adam öldürmekten hatta lastikçi yapmadıysa azmettirici oda olmazsa çeteyide katar ağırlaştırılmış müebbeti ve mağdurada tazminat makum ederdim.o zaman şakayı görürlerdi. bir gencin hayatını karart sonra şaka de serbest bırak. yarın bunlar yine şaka diye yine aynı haltı işlerler.
  1 ... minmimeranim
 3. 31.
  Makatini acip, kompresor basmak nasil bir saka lan?
  1 ... otisabim
 4. 30.
  Duburunu deldirmis olan genctir. Bir de asker olmak istiyormus aq. Vizyonsuzluga bak. Serseri genclik...
  -2 ... doblocu eniste
 5. 29.
  Yanlış anlayan biri var. Hava tabancasını adamın pantolonunu çıkarmadan da götüne hava basılabilir. Zira hava o elbiselerden geçer.
  Yani adamı soymuş olmaları gerekmiyor. Hayatında hava kompresörü görmemişsen o ayrı tabi.
  1 -1 ... nagam
 6. 28.
  Kompresör değil başka bir şeydir o.
  Kompresör olsa duramazsın.
  ... kamen
 7. 27.
  Pantolon üzerinden kompresörle hava basılabilir. Lütfen denemeyin ancak mümkün. Sokakta yürüyen habersiz birine bile yapılabilir bu. Tabi yanınızda kompresör taşıyorsanız. Ancak gerçekten mümkün. Yüksek basınçlı hava ile montun üzerinden insan öldürmek bile mümkündür. Tamamen kompresör gücüne bağlı.
  1 -1 ... harbe giden sari sacli cocuk
 8. 26.
  Bu kompresörün pantolon üzerinden o kadar etki etmesi imkansız. Yani şaka diye herifi bi güzel yatırıp, kıyafetlerini çıkartıp... ben mi yanlış düşünüyorum.
  3 ... iwantyoucan
 9. 25.
  Bir oç vakası.

  Şimdi o çocuk nasıl toplum içine yine çıkacak?
  ... wizzy
 10. 24.
  Normal insanların aklına bile gelmeyen şeyleri yapan insanlar var gerçekten. Kırk yıl düşünsem, herhangi birine anüsünden kompresör ile hava vermek aklımın ucundan geçmez, insanlar bunu birbirine yapıyor. Hayır ne olmasını beklediler? Yani bu eylemlerinin neticesinde ne olmasını umut ederek bunu yaptılar ve neden serbest bırakıldılar? ilginç bir olay gerçekten.
  2 ... isaacbatton