1. 1.
    https://www.mynet.com/man...n-gibi-sisti-110106111507

Korkunç olay Manisa'da yaşandı. Selendi ilçesinde iki arkadaşı tarafından makatından kompresör ile hava verilen 17 yaşındaki genç hastanelik oldu. Tüm iç organları hava ile dolan gencin vücudu balon gibi şişerken panikleyen E.K. ve N.K., havayı çıkarmaya çalıştı. Daha sonra hastaneye kaldırılan H.Y., 7 saatlik ameliyata alındı. Gözaltına alınan şüpheliler serbest bırakılırken talihsiz genç, 'Asker olmak istiyordum hayallerim yıkıldı. Yaktılar gençliğimi' diye konuştu.
    8 -1 ... twopac
  2. 2.
    güldürmemiştir. şaka yapmayı bile beceremeyen bir millet olarak yarım asırdır ab kapısında beklememiz de ilginç. daha çok bekleriz.
    4 ... masklavi
  3. 3.
    belli dönemlerde aynı içerikteki haberler ajanslara düşmektedir.

anlayamadığım şey ise bu insanların kompresör ile arkadaşlarına neden şaka yapmak istemeleri. hayır illa böyle bir itlik yapacağım diyorsan yine yap ama götüne sokup hava basmak nedir lan?
    6 ... elbartoo
  4. 4.
    Böyle haberler genelde izmir'den gelirdi.
    Bu Manisa'da olmuş.
    ilginç.
    3 -13 ... ayk73
  5. 5.
    Ulan geçmedi mi şu şakanın modası hala? Mal mıdır nedirler arkadaş ya...
    4 ... flat head
  6. 6.
    vahim olay. sözde şakayı yapan iki gerizekalıya hava basılırsa adalet yerini bulabilir. böylece bu iki davar, hayatlarının geri kalanında bir daha kimseye şaka yapmazlar. toplum ferahlar.
    4 ... acele etme papaz efendi
  7. 7.
    Oto tamircisi çakal kasa BMW hastası Apaçi gençliğin mesai sonrası eğlencesi.
    4 ... agca
  8. 8.
    çomar yurdum.
    4 ... liilith
  9. 9.
    Benim asıl merak ettiğim o hava tabancası veya hortum götüne girene kadar mağdur kişi ne yapıyordu amk.
    17 ... enkidu1986
  10. 10.
    Bir Eşek şakası vakasıdır.
    1 -1 ... iyneci bey