bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Iki koyun hikayesini tekrar anlamamıza vesile olmuş yönetmektir.

  Şimdi efendim iki tane koyun Çayırda otluyormus. Birisi birden kafasını kaldırmış ve demişki; bu insanlar varya, bizi önce oldurecekler, sonra derimizi yuzecekler, sonra satirla doğrayıp sonra bıçakla etimizi kemigimizden ayiracaklar. Sonra kiyma makinasiyla lime lime edip sonra ateşte pisirecekler. Sonra da yiyecekler bizi...

  Diğer koyun yerden aldığı otu umarsizca cignerken; nerden buluyorsun bu komplo teorilerini demiş.

  Öyle işte .
  -1 ... stresli bir gangster
 2. 2.
  geçmişte 1940lar chpsinin günümüzde ise akpnin yaptığı şekilde ülke yönetmektir. elinde geleceğe yönelik projeleri olmayan, sadece iktidarının bir süre daha gücü elinde tutmasını amaçlayan asla ve asla devlet adamı olamayacak olan demagog siyasetçinin yaptığı iştir. hele tabanında bu komplolora inanacak bir kesim varsa tadından yenilmez. götür götürebildiğin kadar.
  ne yazık ki toplumumuz komplo teorileriyle yönetilmeye oldukça müsaittir. çünkü çağdaş eğitim halka yayılamadığı için siyasi tutumlar genelde kahve kültürüyle şekillenmektedir. sen istersen ankara da akademi parçala. toplumda komplo teorilerine inanan çoğunluk değişmedikçe iktidarların yönetim şekilleri değişmeyecektir. komplo teorilerini bilinçli bir şekilde kullanan siyasi iktidar her zaman kazanacaktır.günümüzde kullanıldığı da gün gibi açıktır. dün ergenekon, bugün paralel yapı faiz lobisi...bunların fazla dillendirilmesi hiç iyi değil.
  ... fresa