1. .
  deniz baykal'ın komplo olarak nitelendirdiği kaset olayının en çok kemal'in işine yaramasıdır.
  Acaba kılıçdaroğlu parmağı var mıdır diye düşünmeden edemiyor insan.
  -4 ... a master of thoughts
 2. .
  hani inadına baykal inadına soldu?ne çabuk vazgeçildi deniz baykaldan veya ne çabuk silindi koca adam?üstelik birkaç hafta içinde?daha 2 günlük adam geldi partinin başına,gelir gelmez de olay bitti,artık bizi kimse durduramaz,chp değişti bilmem ne denilmeye başlandı.dün baykal ın peşinde dolanan,olmazsa olmaz diyenler bugün ne çabuk unuttular da hemen kılıçdaroğlunu başkan yapıp değiştik güçlendik diye sevinmeye başladılar?chp li olmamama rağmen ben bile baykal ı bu kadar değersiz görmezdim.yazık.

  bir de şu var tabi atatürk ün partisini kurtaracak yeni ulu lider için
  (bkz: çabuk parlayan çabuk söner)
  1 ... merzifon prensi
 3. .
  (bkz: al malları devret işi)
  1 ... seloojann
 4. .
  parmağı yokturda, yanından ayrılmayan ve makam arabasıyla evine döndüğü önder savın parmağı değil direk eli var diye düşünüyorum. bir açıklamasında parti menfaatini düşündüm dedi gandi kemal için. mantığım ve kalbim arasındayım diyede ekledi. buda gösterir ki, vicdanı ile mantığına inanarak yaptığı oyundur. amacı ve planı gerçekleşmiştir. umarım kimse hayal kırıklığına uğramaz.
  ... murfy
 5. .
  her olay insanlara etki eder. kılıçdaroğlu'nun bu işin altında olduğunu ima etmek terbiyesizliktir. aday olurken bile bu kadar tereddüt eden birisine bu itham...

  bana sorarsanız, sarıgül oy sağlayayım derken kendi oyundan oldu.
  -1 ... jimmy the pro