bugün

tartışmasız levent kırca.
atilla arcan vardı bir vakitler.
komik değilse komedyende değildir.
Türkiyede boldur ama bazılarınin şaksakcilari bol oldugundan millet komik sanar onları.
komik değilse bildigin arka sıra herifidir.
1 başlık açacak kadar ezik yazar.
levent kırca, müjdat gezen türü komedyenlerdir. birçoğu siyasete soyunur.
(bkz: levent kırca)
(bkz: müjdat gezen)
(bkz: atilla arcan)
(bkz: mehmet ali erbil)
Siyasete soyunmayanların soyulduğu ülkede normal karşılanan olaydır. Saçma sapan Başlık açmayı maharet sanan başka yazarlar tarafından pek sevilmez
http://www.youtube.com/watch?v=-cND1-QZ_OY
(bkz: Ata Demirer Şahan Gökbakar)
Tolga çevik bu sırada bir numaradır.
(bkz: Ata Demirer)
önder açıkbaş açık ara bankodur.
Kesinlikle önder Açıkbaş'tır efenim. Tiksinçtir. Hayatımda ilk defa bir komedyen den tiksiniyorum resmen. Ayrıca tolga çevik sırayı almaktadır.
Komik olmadığı kadar da gerçekçidir. Doğruları söylemekten çekinmez, başkaları gibi düşünmeden de bi yerlerinden konuşmaz.
yazdıklarından anlaşıldığı kadarı ile hümanist görüşü savunan yazar, ancak küfürlü ve seviyesiz bir üsluba sahip.

kendisine hümanist, antifaşist olayım derken hızını alamayıp bölücü olmaması tavsiye edilir. malum bugünlerde bölücü olmanın, vatanın bütünlüğünü bölmenin popüler adıdır antifaşizm ve hümanzim zira.
Faşistlerce sevilmeyen, Hakikat olduğuna inandığı doğruların peşinden ayrılmayan ve önyargılı olmayan yazar.
kendi nickaltına yorum giren ve bana sıradan bir başlık yüzünden kuş beyinli deme hakkını kendinde bulmuş zat. belli ki işe yaramaz, sıkıcı boş bir adamdan başka bir şey değil.
cem yılmaz ve yılmaz Erdoğan taklidi yaparak komedyen olduğunu sana tolga çevik.
(bkz: güldür güldür)
Moderatörün düzenli olarak çaylak ettiği yazardır. Hoş ben sadece ırkçılıka karşı tavrı olduğunu gördüm ve başka hiçkimseyi rahatsız etmeye çalıştığını görmemiştim. Harbiden ayrımcı moderatör bizimki.
herkese orospu çocuğu diyen orospu çocuğudur.
(bkz: recep ivedik)
" bizde göte göt denir" lafının arkasında duran bazı ezikler gibi ağzı laf yapamayınca hadi onu geçtim adam gibi konuşamayınca küfüre başvurmayan yazar. Kendisi sünni Kürttür,ayrıca alevi olsa bunu söylemekten çekinmeyecek olan, lakin alevilere veyahut başka bir kesime haksızlık yapıldığını görmek için illa onlar gibi olmak gerekmediğini bilen yazar. Sırf muhalif olmak için muhalif olan kesimlerinde aklından şüphe duyar.