bugün

+naber lan at yarrraaaaaıııı?..
'öküz kafalı inekler' küfürü,bir öğretmenden çıkmadır...
hayvan kişi *
(bkz: gapçık aazlı)
ağzına s.çar öldürürüm! *
3 sene önce evimizin 2 sokak arkasında çingene kavgası olmaktadır... küfürler belki komik değil ancak o anda şahsımı yarmıştır...
hikaye şöyledir. karı-koca kavga eder, kadının ailesiyle, erkeğin ailesi birbirine girer...

damat: seni artık istemem be ya
gelin: ben seni hiç istemem... geceleri yatağına kaçıran adamı ne yapayım ben?
damat: abe sen bana geldiğinde kız değildin... orospuuuu... donunu bayrak ettirmişin başkasına..
damadın kardeşi: tabi kız gülşen. seni önce ben s.ktim, sona muarem * * * s.kti.
damat: abe tü senin kadınlıına, kız ferdi'ye de mi verdin...
gelin: abe verdiysem verdim sanane...

bu arada sopayla millet birbirine vurmakta, taş falan atmaktadırlar... polis gelince olay daha da bir karmaşıklaşır... damat baldızını düzmek isterken, kayınvalidesi tarafından basılmış, karı-koca kavgası da bu yüzden başlamış...

gelinin annesi: abe komserim adamı kızın üstünden zor aldım... kene gibi yapışmış kızcaazıma... abe s.kin kızıma fazla mı geldi, gencecik kızcaazıma sulanırsın? döndür de g.tüne sok bari... şerefsiiizzzz ayhh... (burada bayılıyor)
baldız: komserin anama bi şey olursa yaşatmam bunları bilesiniz...
polis: durun bi yaa... olay nedir?
şarapçının biri: abe komserim bu muarem baldızını s.kermiş, sona bu emine de bunları basmış... sona gülşen gelmiş, abe demiş sen benim üstüme nasıl gül koklarsın... sona bunlar kavgaya başlamış. sona ferdi geldi buraya silah falan çekti?
polis: silah da mı var?
damadın kardeşi: yok be komserim mantar tabancasıdır o dediği.
polis: sen devam et.
şarapçı: abe neyse bu muaremin s.kini kesmeye kalkmış bu gülşen karısı çıngar da ondan çıkar.
polis: teyze neyin var?
gelinin annesi: abe komserim. s.ktiler kızımı... ben onu almanyalı mustafa'nın oğluna verecektim... ben anlamam nikah kıyacak.
damat: abe komserim s.kmedim be ya... abe bu meltem gacısı domalmış çok afedersiniz... benimki de kalktı anadın mı? abe sarıldım ben buna... bu da bana sarıldı... yattık yatağa, şakalaşırken emine anam geldi...
polis: ibrahim bunların hepsini minibüse al...
hayvan eti yemiş...
ananın orkidini parçaliyim
sabah ananı yataktan operek uyandırdım*
Kafana at dussun cesedini develer si..sin
travesti hindi
yar....ın kurma kolu
yazarların iğrençleşmesine sebep olan ve girilenlerin silinmesi gereken başlık.
ağzına verip kulakları hani bana dedirttiğim...
cibiliyetine civcivler tecavüz etsin.
öttüreyim seni piçibne
yandan yemiş tuğla kiremitçisi
zürriyetsiz
yasanmis bir hadisedir.
Trabzonlu bir arkadasim, gayet zahmetli olan findik hasati zamaninda isten gucten kacmis, bi kac gun ortalikta gorunmemistir. Parasi pulu bitince eve donen eleman, aksam yemeginde babasinin dayagina hazirlanmaktadir. Baba yemegini yer, hic laf etmez elemana. Sonra doner o tarihi kufru soyler.
- Anani .ikmeyeydim emiii...
Karşıdaki insanı fikren mağlup edemeyen insanların sığınağı.Ülkemiz litaretürü oldukça geniş olup bu konuda bizimle başedecek başka bir ülke olduğunu zannetmiyorum.Aslınla memleket insanının kendini ifade şekli olarakta tanımlayabileğimiz yaratıcıklıa sınır tanımadığımız kelimeler silsilesi..
Dişinin damarını si..m
A.ın düdüğü
At yaaarrr..ğı
seni çatıya çıkarıp s.kerim.

(sonradan öğrendiğim) altında yatan gizli anlam: amerika uydudan izler.
alpay erdem in şevki teyze , karışan , ismail hasta ruh karakterlerinde bolca kullandığı , her okuduğumda gülmemi sağlayan küfür.
(bkz: anneni skerim senin)
elinin tarak kemiğinin ta dibini s.k.m
basketbol
fuck yourself.
ilk duyduğumda baya bi gülmüştüm.
katran kaynamakla olur mu şeker, cinsini s.ktiğim cinsine çeker...
arkadaşı sevgilisinden yeni ayrıldığı zaman teselli etmek için söylenen söz:
-boşver kanka,daşşaklı olan sensin...