bugün

007, demeseydin be oyle..... an itibariyla zevo :

görsel
zevo seni bulmama çok az kaldı sabret.

hatta bulduğumda kafanı vura vura kıracağım kaldırım taşları için belediyeye ödeyeceğim tazminat bile hazır.

hani o gt korkunla "şikayet etsem kimliğim açığa çıkar" diye millete de mesaj atıyorsun ya, onlardan da haberim hiç var merak etme. çok az kaldı.

senin o boş kafanı kaldırımlara vura vura " ulu önder atatürk" dedirteceğim hiç merak etme.
eski üçlünün yerine yenileri çıkan insanları güldüren eğlendiren zevatlardır.

(bkz: fr*nk l*c*s ve yan hesapları)

gerçi yan hesapları en az 10 tane var ama 2 tanesini seçecez artık içlerinden.
(bkz: mel gibson dinsiz kitapsiz kafir 007 üçlüsü)
seksenlerin sonu gibiydi sanırım doksanların başları da buna dahil trt'nin tv1 adında tek kanallı olduğu dönemde erol köse, hakan rullas ve murat akkaya'nın üyesi olduğu üçlü eğlence grubuydu bunlar. o dönemin şarkılarını kolaj yaparak insanları eğlendirirlerdi. aralarından sadece erol köse sıyrıldı halen de popülerliğinden birşey kaybetmiş değil, diğer elemanların artık sesi pek çıkmıyor.
trt 1'in tek kanallı dönemlerinde oldukça popüler olan grup erol köse, hakan rullas ve murat akkaya'dan oluşmaktaydı. grup dağıldıktan sonra erol köse erol köşe olmuş diğer elemanlar ortadan kaybolmuştur.
bir dönem ilgi çeken şimdilerde acunun programlarında denk gelerek hatırladığım gruptur.
üç birbirinden değişik adam bir araya gelmiş, bu üçlüyü oluşturmuş kalbimizde yer etmiştir. can sıkıntısı izledim biraz önce yine o tadı bırakıyor ya bayılıyorum.
hala bu formatta ısrar edenleri görmek beni hüzünlendiriyor.
flash tv'de hala var olan içler acısı dans grubu. o değil de, bu 3'lüdeki en uzun boylu olan dayının günde kaç litre su tükettiğini çok merak ediyorum. öyle terleme görmedim ben.
Taklitleriyle bizi kırıp geçiren üçlüdür.
erol köse bi bok oldu, diğer ikisinden biri hala tiyatroya devam ediyor bir diğeri ise izmirde bilgisayarcılık yapıyor ayrıca 30 sene önce yaratıkları show bugün hala televizyonlar taklit ediliyor.
görsel
günümüzde yapılan çakmaları bizi hayattan soğutmuştur.
o döneme göre epey başarılı iş çıkartan üçlüdür..hakikaten bugün de güncel şarkılara uyarlansa izlenir yani..

şuraya baksanıza:

http://www.youtube.com/watch?v=Rdyk6Ak55Go
yıllar önce komedide çığır açtıklarını sandığım insanlar.

bir süre ara verdikten sonra tekrar birleştik adlı albümünü 1992 senesinde bütün yaz tatilimi dinleyerek geçirdiğimi hatırlıyorum. o kaset elime nerden geçti hatırlamıyorum ama bir an "ne kadar gerizekalıymışım" diye düşündüm. sonra farkına vardımki o dönem internet yoktu. ev aktiviteleri arasında yapılabilecek çok az sayıda fasilite vardı. tam kendimi haklı bulacakken kendime bir çapraz soru yönettim; internet yok diye bütün yaz komedi dans üçlüsü dinlenir mi? neyse çocukluğuma veriyorum.
(bkz: ayhan mustafa barış falan kim bunlar yea)
http://alkislarlayasiyoru.../komedi-dans-uclusu---trt
trt'nin tek kanal olduğu dönemlerde bize zorla izlettirilen işkence programının kahramanları. erol köse başrolde.
bir eski iki yeni elemanla birlikte yeniden hortlayan tgrt de bir şöhret yarışmasına bile katılmış çocukluğumuzda epey yer etmiş nostaljik playback grubu.
80 li yillarda aralarinda erol koseninde bulundugu komedi toplulugu
şimdi seyredildiğinde insana garip ve saçma gelen, fakat varolduğu dönemin koşullarında bir çok kişinin hoşuna giden topluluk.
http://www.youtube.com/watch?v=mgM9jGfHG60
içlerinden hakan boğaz köprüsünde bıçaklanarak komik hayatına acı bir sonla veda etmiştir.