1. 1.
  çıkardığı sesler nedeniyle uyku kaçıran ve bişey yapamadığımız velet.
  ... kazmakurek
 2. 2.
  evinize geldiğinde, ordan oraya koşuşturup çığlıklar atar. yemek yerken ağzını şapırdatarak yer ve ''adam gibi ye lan şunu'' dediğin zaman ayaklarını sallayarak sana beyinsiz bir bakış atar ve ''sanane'' der. ansızın solaklama bir tokat çakasın gelir fakat annenin sana kızacağını bildiğin için vuramazsın.
  1 -1 ... zaga
 3. 3.
  çocuklardan nefret edilmesine sebebiyet veren çocuktur. hiç evine gelmesin istersin, odana hiç girmesin istersin ama o içini okuyormuşcasına odana girer rahatını bozar. elden birşey gelmez çünkü o komşunun çocuğudur.
  ... omr i tehi
 4. 4.
  akşam akşam insanın sinir katsayılarını artıran veletcandır.
  ... terliklerimle gelsem sana
 5. 5.
  tek amacı komşular arası ilişkileri zayıflatmak olan, kötü amelli, terörist kişiliklerdir.
  1 ... sekolo
 6. 6.
  ağzının burnunun dağıtılması onun için pek anlam ifade etmez, zira psikopatın önde gidenidir. öldürülüp belediye çöplüğüne atılması gelecek nesiller için faydalı olacaktır.
  ... sifonlagitmeyen
 7. 7.
  gerçekten var lan böyle çocuklar.

  benim tepemde şu an hatta bitanesi.

  tanımlayayım size derhal: böyle sürekli konuşan, ama katiyyen ne konuştuğu belli olmayan, neden ve bu ne sorularıyla beyninizi siken, ufak tefek bi lokmacık insan yavrusudur.

  benim tepemdeki çocuk piyasadakilerin bi üst levelidir yalnız. neden, bu ne sorularının beraberinde - bu kimin, kim almış, senin guşun var mı, * sorularını da dile getirebiliyor.

  şu an çantamı karıştırıyor, cebimde bulduğu paraları avuçlarına alarak diyor ki; halaaaa guş almaya gidek mi? kedi de al bana tamam mı?

  kediyi markette yahut manavda satılan herhangi bir şey zannediyor. küçük, sarı, yavru bi kedi istiyor. hayır hiç de ilgilenmiyorum susup sıkılırsa gider diye ama, ben bunları düşünürken kitaplarımı yere saçtı, çantamı tarumar etti, yatağımın ebesini sikti ve cevap alamadığı halde sorularıyla beni nakavt etti. tamam lan pes. huh.

  yerim onun o hayaaa hayaaa bi baksana diyen ağzını ben. bi de böyle yarım yamalak konuşması yok mu? evet vaaaar. koli bandı olan?
  3 ... zeytinli kek
 8. 8.
  televizyonun sesini geçebilen sevimsiz çocuk tipidir.
  ... renksiz bukalemun
 9. 9.
  Fırsatı bulunduğunda tenhada tehdit edilen çocuktur.
  ... sodomlu
 10. 10.
  dayaklıktır, ağzı burnu kırılasıdır fakat evinizde misafirse yüzünüzdeki o salakça gülümsemeyle geçiştirirsiniz lakin içten içe söversiniz anası dahil.yok eğer kendi evindeyse içten içe sövmeye gerek yoktur hatta biraz daha bağıra çağıra sövülmelidir ki belki komşu duyar da çocuğu zapteder ümidiyle.
  ... thebiggest