1. 1.
    komşunun sağa sola fireball atan medyum büyücü, falcı bir şey olması durumudur.

çok iyi bir kadın aslında, kocasını da seviyorum bu gün kahve içmeye gittim, kadına bildiğin 10 dakikada 5-6 kişi hediye getirdi, yazın ünlüler falan fal baktırıyor zaten.

hayır aslında çok tatlı bir kadın ama parmağında 50 bin tane yüzük olduğu, tespihlerden kolye yaptığı ve çevredeki herkesin ''bir büyü yapıyor sanırsın necromencer, heri potırdan fırlamış'' gibisinden korkutucu yakıştırmaları sayesinde kadından biraz korkuyorum aslında.

daha önce de kahve içmiştim fal bakmıştı bana, bence götünden uydurup tutturdu ama olsun, bu sefer fal bakmasını istemediğimi söyledim ''tamam sana söylemem'' dedi aldı fincanıma baktı amk.
    gazını alamamış olacak ki 2. kahveleri isteyip istemediğimi sordu fakat temkinli olduğum için nescafe istedim ben.

oğlum kadın ciddi ciddi korkutuyor bazen ama çok da tatlı bir kadın korksammı ''apla bana fal bak apla'' diye peşindemi dolansam bilemiyorum..
    ... gold tab gibson
  2. 2.
    yazın sivrisinek mücadelesinde faydası olacak komşudur.
    ... monk of monkmountain
  3. 3.
    var böyle bir kadın komşumuz. hem de bıyıklı mıyıklı. büyücü garı diyorlar. fal falan bakıyormuş sanırım. beni çok sever.
    3 ... gethere