bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 16777213.
  acikli seslerdir.. komsu evimizin bulundugu mekanin saginda solunda, altinda ustunde, yakininda oturan insanlar kumesidir. bu insanlar bazen hinzir, bazen hazir cevap, bazen de muskulpesent olurlar. komsu komsuya muhtactir, bazen de komsu komsunun dusmanidir. tahtaya vurayim, simdiye kadar hic kotu komsum olmadi. gecenin bi yarisinda uzaktan kumanda uzerindeki aptal boyayi cikartmak icin kapilarini calip solvent istedigim komsum bile beni sevdi. ertesi gun "oglum uzulme, boyle seylerle asabini bozma" dedi, o solventi nalburdan buldu getirdi.. komsuluk buydu.. ben eger boyle bir komsumdan inleme sesi gelirse hemen ustumu basimi giyip kapisinda biterim. komsunun yaslisi vardir, genci vardir. yasli komsular tehlike altindaysa gozumu kirpmam, kucuge de suyunu veririm. komsular sevilmelidir. inleme sesini duyup ta gitmemek ne kadar haincedir..ne aci..
  13 -2 ... myfairbaby
 2. 16777214.
  (bkz: faredir fare)

  gerci hiç görmedim farelerin " ohh daha derine daha derine" dediğini. ama içim temiz a.k... serefsiz fareler gece gündüz yapılır mı lan???, kulagımda bardagın izi cıktı !, görenler cayı kulagınla mı iciyosun diye soruyolar..
  107 -8 ... morsiyah
 3. 16777215.
  hastalık belirtisi olabilir. hemen sıcak bir çorba yapılıp hali hatırı sorulmalıdır.
  7 ... mmtyvs
 4. 0.
  (bkz: yunanistandan gelen inlemeler)
  14 -4 ... isildur
 5. 1.
  çığlığını duymadığım ama kapısını ısrarla çalma girşimlerimiz sonucu terden sırılsıklam olmuş iş üstünden kalktığı her halinden belli olan komşumuzun da muhtemelen çıkardığı seslerdir.
  4 -1 ... dogupark
 6. 2.
  (bkz: inleyen nameler)
  7 ... darkerway
 7. 3.
  eğer bir apartta resepsiyonistseniz, gececiyseniz ve de üstüne hemen sizin oturduğunuz bölümün yanındaki odadan böyle sesler geliyorsa ve de ardından sabaha karşı 5 gibi ter içinde bir hatun elde sigarayla sizden klima istiyorsa, gülünesi ancak zor durum. *
  6 -1 ... kutupsal form
 8. 4.
  "gece sessizliğinde daha çok duyulmasın, biz erkenden halledelim i$imizi" diyen kom$u kategorizasyonundan da gelen sestir ayrıca... saat ak$am 8 gibi tv sesi kısıldığında duyulabilecek insan sesleriyle irkilinir. "noluyo lan kötü bi$ey mi oldu acaba" endi$esiyle iyice kulak verilir, sonra "ooo olay olgu var" diyip tv sesi yine açılır. kom$ular kendi hallerine bırakılır. o sevgili kom$ularımızın 9 ay sonra bir bebekleri olur.
  2 -1 ... dom dom bullet
 9. 5.
  (bkz: komşudan gelen sesleri dinlemek)
  1 ... deli bozgun dolu dizgin
 10. 6.
  kalın perdeleri örtmeden* porno izleyen karşı komşudan daha az dumur yaratan olaydır.
  4 ... gonulcelen