1. 1.
  o zaman islam da terörist bir din çünkü daeş ve el kaide terörist örgütler, aynı zamanda da müslümanlar.

  adamdaki mantığa bak lan!
  13 -8 ... ecinni
 2. 2.
  güldüren cahil bi söylem. güldürdüğün için çok tenks. dünyadaki terör olaylarını üstlenen örgütlere bak bakayım ideolojileri neymiş? hepsinde sünni islam yazıyor. adam cuma namazına giderken ayakkabiliğa silahı koyuyor namazı bitince alıyor adam öldürüyor. anca tivitıra girin iskatrama girin. git bi bestgore izle kim terör yapıyor.
  3 -7 ... ayfonmenusugomlek
 3. 3.
  En büyük Terörist Amerikadır ve Amerika Komünizme düşman olmasından kaynaklı yanlış önermedir.
  ... izmir ne taraf
 4. 4.
  Kesinlikle doğru önerme.
  4 -2 ... gereksiz ihtiyac
 5. 5.
  terörist olmasının yanı sıra en çok insan ölümüne sebep olan ideoloji olması da farklı bir unsurdur.
  3 -1 ... turkce karakter anana girsin
 6. 6.
  komünizmin ne olduğunu bilmeyen adamların götlerinden uydurdukları. pkk ve pyd ye komünist diyen cahil sürüsü yazarlar beyanı. pkk ve pyd demokratik konfedaralizim kendisine örnek alır kantonlarda buradan çıkmıştır. sen hayatında duydun mu moskova kantonu ukrayna kantonu amk cahili.
  3 -5 ... yakov
 7. 7.
  Cühela kokuyor burası.
  4 -2 ... erkehan
 8. 8.
  Komünizm bir yanınyla terörist olduğu iddia edilebilir. Ancak bu durumda siyasal islam kesinlikle teröristtir. Pkk'nin da marksist fln olduğu yok. Pkk kürt milliyetçisi bir harakettir. Ve karma bir harakettir. Kürt sağı ve kürt solu pkk içinde karma olarak yer alır. Zira pkk bir ulus haraketidir. Ulus haraketi olmasa, hergün dağa yeni kürt gençleri çıkmasa Türk ordusu pkk yı belki beş kere belki on kere yok etmişti. Solcular ile pkk adasında bi alaka yoktur. Pkk kuyrukçusu aptallar ile solcuları birbirine karıştırmamak gerekir. Komünistlerin bir bölümü pkkya karşı ılımlı olsa da tamamı değildir.
  4 -1 ... merakliayva
 9. 9.
  Ülkücü mafya.
  1 -5 ... tarkan filmindeki ahtapot
 10. 10.
  halklarin salakligini ideolojiye yuklemeyin.
  ... gamble