1. 1.
  sosyologların araştırması gereken, komünizmle yönetilen ülkelerde en çok orospu üretiminin had safhada gelir getirici etken olduğu gerçeğidir.
  3 -9 ... erecte
 2. 2.
  komünizmle sosyalizmi ayırt edemeyen yazar söylemi. (bkz: bilemedim ben onu)
  1 ... terbiyesiztavsan
 3. 3.
  komünizmin vurduğu ülkelerde fuhuş ve kadın ticareti çok artmıştır. tabi bir çoğu rejin değiştirdi. şuan kominizm le yönetililen çin ve küba nın yerine, eski komünist ve sosyalist rusya ve etki alanındaki ülkeler orospu imal etmekte. olayın özü, insanın içinde oalcak orospuuk. olay komünizmde değil. küba da niye bu kadar orospu yok da rusya polonya ukrayna belarus ve kankalarında var ?
  -2 ... ukraynali
 4. 4.
  komünizm konusunda sembol ülke sscb'dir ve rusya'nın komünist olduğu dönem incelendiğinde ahlaki değerlerin neredeyse hiç olmadığı görülür. ancak unutulmamalıdır ki rusya komünizmle beraber dinsizliği de devlet politikası olarak dayatmıştır. bu sebepten komünizm orospuluğu artırır gibi bir sonuca varılamaz.
  1 -1 ... euphratess
 5. 5.
  Ülkemizde bile Komünizm popülerliğinden kaynaklı ergen dişilerin takındığı itici tavırlar. Pezevenk diye tabir edilen kitle tarafından orospu, faişe, kaltak... diye isimlendirilir
  ... gregpattilo
 6. 6.
  Daha senin 40 fırın ekmek yemen lazım koçum !
  3 -1 ... aspirinnnnn
 7. 7.
  olmayan hededir.
  (bkz: çinli orospu)
  1 ... aglaya ivanovna
 8. 8.
  kapitalist ulkelerde fuhus sektoru olmadigini idda eden onerme sanirim, evet turkiyede de orospu , hayat kadini , genelev falan filan yok.
  nufusa oranlarsak turkiyede ki orospu yuzdesi rusyadan daha fazla cikar mi bilemem ama orospu cocugu siralamasinda basa oynar .

  pesin edit: evet rus vatandasiyim ve ruslara yapilan her hakareti allayip pullayip iade ederim.
  3 -1 ... turok
 9. 9.
  kapitalizmde de en çok çocukları imal ediliyor.

  hayat ne enteresan.
  2 -1 ... the godfather
 10. 10.
  her sistemde olduğu gibi hatta ülkemizin resmi ideolojisi haline gelen faşizm de bile orospu çocuğu olacağı için komünist bir yapıya geçen toplum bu orospu çocuklarını da barındıracaktır bunun sonucunda da orospular türeyecektir hali ile.bu kadar orospu çocuğu varken orospu olmaması biraz açıklanamz olurdu.
  ... spartakurd