1. 1.
  maalesef gerçek olan iddiadır efendim.

  bakın, komünizm gelirse; iki resmi dil olacak, her vatandaşın din özgürlüğü resmi olarak olmanın yanında artık etik olarak da yerleşmiş olacak, alevi kürtler ezilmemiş olacak, onlar da rahat ettiği sürece tabi ki kürdistan kurulmayacak. sen onlara herşeyi zorla, bir de yaşadığı bölgelere hiçbir şey yapma, göstermelik yap, sonra vatan haini de. yok ya!

  ulan sen ülkenin adını türkiye cumhuriyeti yapıyorsun da*, hiç mi düşünmüyorsun burada onca kürt vatandaşım var, onlarda insan değil mi? ne var ülkenin adı ''anadolu sosyalist cumhuriyeti'' olsa yönetim şekli komünizm olup, yabancı kuvvletlerden uzaklaşılıp, pkk destekçilerinden kultulmuş olunsa?

  düşünsenize yahu, bir sefer olsun empati kurun:

  siz kalabalık bir türk grubu olarak 'kürdistan' diye bir ülkede yaşasanız, ve bu ülkede size ya bunu kabul edeceksin ya da buradan gideceksin muamelesi yapılsa, türkçe eğitim görme olanağınız sağlanmasa, o kadar fazla sayıda olmanıza rağmen diliniz resmi bir ikinci dil olarak kullanılmasa, ne yapardınız?

  ''olsun bura benim ülkeeem'' mi derdiniz? ben cavabı biliyorum: - Nah! derdiniz.

  edit: türküm.
  edit: ateizmden tek kelime bahsettim mi ulan? ne ateizm ateizm diye dır dır ediyorsunuz, şaşıyorum.
  3 -6 ... ben bir ateistim hepsi bu
 2. 2.
  komünizm gelmez kürdistan kurulmaz ateizim bu topraklarda filiz tutmaz.
  3 -2 ... menntre
 3. 3.
  --spoiler--
  edit: türküm.
  --spoiler--

  türk olsan ne yazar?
  ateistler böyle düşünüyor işte.
  ateistten türk olmaz.
  1 -3 ... caesarrige
 4. 4.
  türkiye'de komünist mi var? sorusunu sordurtan iddia.
  komünist nedir? en basitinden emperyalist düşmanıdır. emperyalist? amerika... mc donalds? u.s polo? coca cola? kfc?... ?
  bana bunları kullanmayan 10 komünist gösterin. lafa gelince herkes komünist. komünistlik gelmeyecek, bokumistan kurulmayacak.

  komünistlik parayı, feministlik kocayı bulana kadardır.
  5 -1 ... channingtatum
 5. 5.
  allah bu ülkeyi komünizmden, faşizmden ve bölücülerden korusun. ülkeyi bölmeye çalışan 3 düşünce.
  3 -2 ... nihat doganin koyunu
 6. 6.
  Senın ıstedıgın gıbı olursa eğer ülke bölünür. herkes kafasına göre takılır. ayrıca lazlarında bi dili var ama sizin gibi yapmıyolar. biz lazız burası lazistan olsun demiyorlar. vatanını sevıyolar canı pahasına koruyolar. halkda onları sevıyor. yeterkı oyle olsunlarda mıllet canını verir.
  ... amcabey
 7. 7.
  (bkz: yarrağımı yemeye ne dersin)
  -1 ... sahtemustaine