1. 1.
  genelde fakir yetiştiklerinden sağlıklı beslenememeleri, çok güneşte gezdiklerinden yüzlerinin yanmış olması, kara kuru insanlar olmaları, oraya buraya saldırmaktan kişisel bakım ve hijyenlerine zaman ayıramamaları göz önünde bulundurulduğunda bir kez daha gün yüzüne çıkan gerçeklik.
  edit : bolşevik devrimi sırasında orada bulunan rus kızlar ve che gibi istisnalar, kaideyi bozmaz.
  -2 ... nardaninciler
 2. 2.
  komünistlerin genelde çirkin ve bakımsız olması
  -2 ... alpertunna
 3. 0.
  komünistlerin genelde çirkin ve bakımsız olması
  komünistlerin genelde çirkin ve bakımsız olması
  3 -3 ... tierraylibertad
 4. 1.
  hayır başlığın saçmalığını bi kenara bırakırsak altına girilen entrlerin sarkazm derecesi içler acısı. öncelikle günümüzde adam akıllı komünizm ilkelerini yerine getiren doğru düzgün gomanist kardeşlerim kaldı mı. kimle konuşsam ben gomanistim yea eşitlikçiyim falan diyor ama altında konvers marka ayakkabıları elinde ayfon telefonları. bi de komünizm ilkeleri içerisinde vegan-vejetaryen beslenmeden bi haber olmaları işin ayrı bi ironisi. komünizm tarihini incelemeyip gelip burada yok çirkinler vay efendim pisler demek tarih bilgisine olan zayıflıkdan kaynaklanıyor. 19. yüzyılın başında insanlar ne haldeydiler. tarih zamanına ve koşullarına göre değerlendirilmeli. o yüzden gereksiz demogoji yapmayın.
  4 ... sapyoseksuelizma
 5. 2.
  Türkiyede ki komünistlerin genelde çirkin ve bakımsız olması dersek daha doğru olacak entry başlığı...
  ... sleepdealer33
 6. 3.
  muhafazakarlar gibi dinci görünüp cep telefonunda çocuk pornosu taşımaktansa seçeceğim eylemdir.
  1 ... vanligogh
 7. 4.
  Yuzde 90i kokar ve birbirlerini galiba hic uyarmiyolar bu konuda ayrica su kazak altina gomlek bitti artik cikartin sunu.
  ... bacisiniss