bugün

Hijyen ve su gibi kavramlardan bihaber olan komunistlerin les gibi kokmasi durumudur.

Simdi birgun arkadasin biriyle karanfil sokakta geziyoruz. Birden igrenc bi koku gelmeye basladi burnumuza. Baktik etrafimiza foseptik cukuru falan mi var diye ancak bir sey goremedik. Daha sonra farkettik ki az ilerde cocugun biri oyle 'yasasin halklarin kardesligi', 'baskilar bizi yildiramaz' gibi sloganlar atiyordu. Onunde de bir stand vardi ve bildiri dagitiyordu. Neyse anladik o bok kokusunun ondan geldigini. Sonra dedik sunun yanina gidip uzaklastiralim da millet rahat rahat yemek yesin, gezsin, tozsun. Herkes kokudan etrafa kusuyordu, lokantadaki musteriler bir bir kaciyordu. E tabii esnafin sabri da tasmak uzereydi. Onlardan once durumu halletmemiz gerekiyordu. Iste gittik yanina, selamin aleykum aleykum selam falan... Sonra, muhabbet acmak icin 'yoldas ne olacak bu proletaryanin hali' gibi cevabini hic merak etmedigim sorular sordum. Daha sonra kendisine 'gel az su ilerde sana bir sey verecem' dedim uzaklastirmak icin ama o da bana 'seni dursun yoldas mi gonderdi' dedi bende yine kendisine 'mal misin olum ne dursun u' falan dedim. O arada yanimda ki arkadas bu sekilde bir sonuca varmanin zor oldugunu anlamis olacak ki, bir anda 'ana o abdullah catli degil mi lan, adam olmemis bak' gibi bir seyler soyledi. O esnada komunist cocugun nasil kactigini kimse gorememis, artik nasil bir hizla gittiyse... Tabii akil edip dakka falan da tutmadik, Allah bilir 500 metreyi kac saniyede kostu cocuk. Neyse iste sonrasinda baktik herkes bizi alkisliyor, onumuzde saygiyla egiliyorlar falan... Bizde birkac dakika kendimizle gurur duyduktan sonra, evlerimize gittik.
insanin midesini bulandirir.
koksa ne olur kokmasa ne olur. koministimam bir el atsın başlığa.
doğrudur, zaten bu yüzden camilerde ayak kokusundan geçilmez *
beş vakit namaz kılmadıklarındandır. tövbe etseler. bi imana gelseler. ahhh ahh
(bkz: rakı dini)
(bkz: komünist koklayan şakirt)
(bkz: faşistlerin leş gibi kokması)
biriside çıkıp demiyor ki aga sen koministe selamun aleyküm dedin.. hadi öyle bir bok yedin o da sana aleykümselam diye

cevap verecek ha öyle mi..*
hassiktir denecek insan ayrımcılığının nirvanasında bir zırvadır başka da bir şey değil! yazık!
islamdaki taharet anlayışından yoksun olmalarındandır.
güncel Önemli Başlıklar