bugün

metroda görüp de içimde kusma hissini uyandıran kızdır. sene 2019 olmuş kolunda kanlı yarıklar var. tişört giymiş bir de. iyi halt etmişsin pislik ya ne hakkın var o kadar insanın midesini bulandırmaya kro? maksadı ne ki bu hareketin insan neden kendine zarar verir ne diye kolunu keser hangi derdin devası bu neyi iyileştirdi. bir de bunların kolunda kapanıp iz kalmış olanları var. genelde toptan satış marketlerinde kasiyer oluyorlar. her kart şifresi girdiğimde ya da eline para saydığımda görmek zorunda kalıyorum. iğrençsiniz gerçekten
15 yaşında başlar bu olaylar, sebebleri :
sevgilisinden ayrılma
ailesiyle geçinememe vs. olabilir.

Tüm dünyayı kendi etrafında dönüyor sanarlar.

Genelde 3 erkek 2 kızdan oluşan bir ortamları vardır. O erkeklerden biri büyük ihtimal tambılrcıdır.

Instagram biyografilerinden bir tarih ve gül işareti ve olmazsa olmaz MKA yazısı vardır.

Her yazılarının sonunda " ' " işaretini kullanmadan edemezler.

Kısacası hayatta bi boka yaramayan ve yaramayacak olan vasıfsız insandır.
görsel
(bkz: tofaşk)
ağır ergenlik süreci geçirmiştir.
Aşırı derecede moron olurlar

Vardı eski çalıştığım yerde böyle bir kız
Mardinli ama tam bir keko
Hani kekosun dilin kibarliga dönmüyor
Kolunda faça izleri
Hala kibarlasmaya çalışırdi aptal...
bed gööörl.
faça izlerinin çevresinde cigara yanığı izi aranmalıdır.
Tirrekland kezbanıdır.
Zamanında sevdalarını ağır yaşamış ve zor atlatmış olduğunun kanıtını kolunda taşıyan kızdır.
göğüsünde varsa seksi sayılabilir ama el kol ayak falan çok sıradan.
Kızım olsa tek tokatla bayıltırım.
Kürt kızı olma olasılığı %90'tır. kalemtıraşı kırıp, demiriyle koluna faça atan bir kız görmüştüm. gerçekten aşırı derecede ergence bir hareket. bir insan bu kadar beta olmamalı. bu mazoşizm de değil. bu bildiğiniz eziklik.
tırrekland kezosu yada ağır varoştur. birde bazıları kendine bed görlüm diyor ya ona çok pis ayar oluyorum. 2009-2010'da emo dediğimiz tiplerin devamı.
varoştur, uzak durulması gerekendir. yüksek ihtimalle arabesk rap dinliyordur.