bugün

Tuy neyse de kil olan cekilmez.
burger king çalışanıdır.
Size ne be böyle böyle kızların kendilerine olan güvenlerini alt üst edip, kafalarında kurup büyütmelerine ne hakkınız var. Hepiniz harika varlıklarsınız sanki de laf etme hakkını kendinizde görüyorsunuz ki hayır olsanız bile hiç kimseyi dış görünüşünden özellikle de fiziksel fonksiyonlarından dolayı kendisinin isteği doğrultusundan olmayan bir şey için yargılayamazsınız.
Sizin kızlarınız daha beter durumda olacak bunu da unutmayın. Aynı tripleri hakaretleri evladınıza yapabilir misiniz bakalım.
bdp kadın kollarındandır.
bak bunların hep çözümü var ,gidin halledin sevgili hemcinslerim bak lütfen ya.
götü orman gibi olan erkek sayısından daha az nüfusa sahiptirler. Ayrıca insanın fizigiyle genetik özellikleriyle dalga gecenin Allah belasını versin. O mu seciyor lan kolunun tüylü mü tüysüz mü olacağını. Bu başlığı açanı beyninde eminim ki koca bir kıl yumağı var.
Sanırım birtek beni rahatsız etmeyen kızdır. Evet aldığında daha güzel görünüyor ama kimse senin benim göz zevkimiz için almak falan zorunda değil. Olması da itici falan gelmiyor bana. Bokunu çıkarmayın amk.
Küçük bir kız öğrencim, öğretmen arkadaşın koluna baktı ve aaa babalar da olur böyle kıllar dedi.
Belki bir rahatsızlığı var dermatolojik bir problemi olabilir mesela.Bu insanlara yasak almak sağlığı gerekçesiyle. Lütfen yargılamayın hanım arkadaşlarımızı.
Adam olun,beyefendi olun.
Itici kızdır.
(bkz: halkların demokratik melis i).
birtakım toplum yargılarını umursamayan güzel insan tipidir.
Yoktur.

insanda kıl olur amk, tüy ne lan? Kuş muyuz biz?

Ayrıca kimsenin kimsenin gözüne güzel gözükme zorunluluğu yok ama iğrenç bulma hakkınızda var.
iyi iyi sakın kaçırma o kadardan bişey olmaz .

onu bulamayanları düşünürsek daha net anlaşılmış olurum kanımca .
O bi kremle çözülür de seni ne edecez. Sen de bi plastik parçasıyla çözülürdün de baban düşünememiş geç kalmışız artık.
çok tatliştir.. allam şu dünya da kadınlara en çok yakışan şeydir kıl.. uzatmaya devam kızlar.
Esmer kızların kolları genelde tüylü olur.
Hatta vücutlarının tamamı (göbek, sırt, göğüs) genelde ince ama siyah tüylerle kaplıdır.

Bu her millette böyle.

Ve insanları epilasiyona zorlayamazsınız.

Ki zaten vücudunun tümünü ağdalatmak da büyük mesele.

Hoşa gitmeyebilir. O halde Sarışın/ kumral bulmanız gerek.
iğrençsiniz ibneler gördüğum anda 80-100 tl verip gitde bir ağda yaptır diyesim geliyor. mümkünse benim karşıma çıkmayın olur mu kezbanlar.

edit: hijyen önemlidir. ağlamayın.
bertaraf yolu tercih edilmemiş istense çözümü basit olan bazı vücut tüylerini vahşi ve hırçın bulurum.
güncel Önemli Başlıklar