1. 1.
    arkadaşlar inanın bu entry'i ağlayarak giriyorum, inanılmaz moralim bozuk ve modum düşük. banka temsilcimle görüştükten sonra ufak çaplı bir sinir krizi geçirdim ancak şu anda biraz daha sakinim, sağolun.

son zamanlarda dikkatimi çekiyordu zaten ancak bakışlarıyla insanın içini eriten banka temsilcimin bu gün giydiği kolsuz elbise neticesinde karşılaştığım manzara geleceğe dair tüm umutlarımı tamamen yitirmeme neden oldu.

o çekik gözleri, kıvır kıvır saçları, minicik burnu ve dudaklarıyla adeta insanın aklını başından alan o muhteşem varlığın da ne yazık ki kolları kıllıydı. ben bunun bilinçli olarak yapıldığını düşünüyor ve son zamanlarda özellikle medya tarafından pompalanan kadınlar olarak kıllarımızı almak zorunda değiliz temalı feminik kezbanik akımlara bağlıyorum.

ancak bu, gelecek nesillerimizi etkileyecek son derece tehlikeli bir akımdır. güzel kızlarımıza sesleniyorum, yalvarırım lütfen oyuna gelmeyin. gelin oturup konuşalım, bir orta yolunu bulalım.
    4 -9 ... nesgayfe
  2. 2.
    Kolu da al elide al bacagıda al ayagı da al vajinayı zaten al yüzündekileri de al. Ömrümüz boyunca ağdaya para yetiştirmek için çalışalım. Siz yan gelip yatın.
    7 -2 ... feministmiyimneyim
  3. 3.
    yallah iran'a. orda bıyıklı kadınları seviyorlar.
    1 -2 ... dakandaz
  4. 4.
    gdo lu gıda yedirmeyin kızlara fakirler, steak yedirin.
    1 -1 ... ibni maymun
  5. 5.
    kıllı daha güzelsiniz kızlar. ha bir de ruj, fondoten gibi olayları abartmayın. hatta tamamen bırakın ya. ameriganın tuzakları hepsi.
    1 ... atabaka