bugün

uludağ sözlük tıraş şenlikleri.
jilet kullanmam batık yapıyor.
Geçen yaz deniz için ağdayla almıştım 1 kaç defa temiz yapıyor ama acıyor ve zor aq en az 1 saatim gidiyordu abartısız deymez.permatik adamdır.
Epilasyon konusunda şunu tavsiye ederim. Aktif olarak Boks yaparken uyuşturan kremler ve nane aromalı fısfıs gibi bir şey var.. mesela kremi sürünce Bir yarım saat falan cilt sakinleşiyor. Bunu sürüp maça çıktığımda canım fazla acımadığı için “dayak yeme korkusu” ile maçtaki konsantrasyonun bozulmazdı, bu da zaten sakinlik verdiğinden yumruk da yemiyordum. Ne kadardır, krem 300 lira falandır. Sürüyordum, 10 dk sonra uyuşma gerçekleşiyordu. Ağda süresinde babalar gibi idare eder. Bir tüple de rahat 1 seneyi çıkarırsın. Jetex’ti markası herhalde.
bir kere ağda deneyiyim oldu manyak karı derimi yüzdü kökleri kanadı.felaket.
Arko banyo bıçağı ile tras ederim.ozellikle yazın.
Arko banyo bıçağı ile olurum.ozellikle yazın.
En sonunda en rahat bir şekilde nasıl tıraş edeceğini deneye deneye bulduğum erkektir.

Gilette blue 3'le falan uğraşırdım kanser olurdum ama en sonunda çareyi buldum. Yaprak jilet ve yaprak jilet makinesi alıyoruz. Kafamızda köpürtüğümüz şampuanla koltukaltı kıllarını ıslatıyoruz sonra iki cart cart bitti. Ne tıkanma ne başka bir şey.
makine iyi bro kısalt jilet batık yapıyor.
Vurduyor mu diyelim ne diyelim. Buna da demeyin artık la yok artık.
Etmesin mi uzasın mı böğrüne kadar?
daha demin yaptım. permatikle cillop gibi oldu.
Ter kokmak istemeyen, temiz kişidir.
kişisel hijyenine ve bakımına dikkat eden temiz ve akıllı erkektir.
pis kokarak, ter kokarak, orangutan gibi kıllı kıllı gezmeyi marifet sanan barzolara dert olmuştur.
bunu diyen adamda dinlerinde temizliğin imandan olduğu bilmeyip çok dindar adamım diye gezmesin.
Kişisel hijyenine dikkat eden, kendine ve çevresine saygısı olan, adam gibi adamdır.
kusura bakmasın ama ılık olan erkektir.
koltuk altı kıllarını kesmeyince koku yaptığını sanan ılık erkektir.
homoseksüellik bedenine işlemiş olan erkektir. erkek adam hiç koltukaltı kıllarına dokunur mu? yazık. evet.
gerçek bir erkektir. temizliğine dikkat eder. koltukaltını temiz tutmayan elini de yıkamaz. bakın beyler hanımlar bu temizlik öyle şakaya gelecek bir şey değil. dünya çalkalanırken bünyen zayıf düşer, tık gidersin allah muhafaza. ondan sonra koku olduğu için pamuk da tıkamazlar tahteravalliye gitmek deyiminin gerçeğini yaşarsın.
Bu elemanın koltuk altında italyadakinden daha çok corona vardır.
daha parlak olmaya çalışan totoştur. bunlar dışarıda bir kafede oturduğu zaman şal da isterse hiç şaşırmayın. yıl olmuş 2020 hala koltukaltı kıllarını kesmeyince koku yapan sanan tipler var. yazık gerçekten çok yazık. evet.
Tam bir ılık olan erkektir. Evet.
temiz olduğunu sanan ılık erkektir. evet.
Pislik olmayan erkektir.
kadınsı bir görüntü isteyen biraz şey olan erkektir. evet.
erkeklerde pürüzsüz koltuk altı sevmiyorum. az-orta derecede kıllı olması seksi oluyür kanımca.