bugün

hem erkeğin hem bayanın başına gelebilecek en kötü durumlardan bir tanesidir. hele bir ortam veya kalabalık bir ortamdaysanız durum vahim. ( daha bugün fakülteye gitmeden kırk yılın başı klasik giyinim dedim giydiğime dediğime pişman oldum )
terlemesi bir şey değil daire şeklinde sarımsı bir iz bırakıyorsa o kötü.
hayır, bir de her tarafın donuyorken terlemiyor mu meret? anlaşılması güçsün koltukaltı teri.bak yine..
Otobüste ayaktayken yanınızdaki adamın kolunu kaldırıp yukarıdaki demirlerden tutarken sizinde onun kolunun altına sıkışıp o eziyeti yol boyu çektiğiniz iğrenç durumdur.
yazın çok sık olan durumdur, koltuk altındaki kıllar kesilirse ve parfüm sıkılrsa ter kokusu o kadar azalacaktır.

edit: yazın atlet değilde fanile giyilirse terin gömleğe geçmesi engellenir.
yaz sıcağında takım elbise giymiş üst yoneticinin ceketini çıkarttığı anda karızmasını yıkan durum.
koltuk atına botox yaptırılması durumunda 6 ay gibi bir süre boyunca asla terleme olmayacaktır. mayıs ayı gibi yaptırılsa bütün bir yaz rahat edilebilir.
hayattan anlık tiksindiren şeylerdendir. sıcaklığı normal bir ortamda durup dururken koltuk altınızın terlemesi heyecan, öfke gibi duygusal durumlara bağlıdır.
sıcak havalarda toplu taşıma araçları kullanmak yerine bisiklet tercih edilerek engellenebilecek durum. şöyle ki beyaz t-shirt giyersiniz ardından bir şapka ve gözlük taktıktan sonra bisiklete binip güzel güzel pedal çevirirsiniz. hem çarpan rüzgar koltuk altlarını ferahlatır hem de ıslanmasını engeller. ancak çok hızlı çevirmeyin bisikletten indikten sonra vücudunuzdan ateş çıkar.
(bkz: tereson)

Biraz pahalı ama çok etkili ve üç dört ay rahatça kullanıyorsunuz. Kullandıkça uygulama sıklığınızın azalması da cabası.
viledayla silin koltuk altını.

EDiT: RUTUBETLi ODALARDA KOLTUK ALTLARI DA TERLER KOLTUKLARDA TERLER. EĞiLiP BELiNiZi iNCiTMEYiN, ViLEDAYLA SiLiN. iĞRENÇSiN DiYE MESAJ ATIYOLAR AMK. SiZSiNiZ LA iĞRENÇ.
şayet temiz değilse terleme olasığı ve miktarı daha fazla olacaktır. roll-onlar nafile.
Sıcak havalarda daha çok olan bu durum ah canım benim. Koltuk altına kağıt yapıştır, yada o kollar hiç kapanmasın. Yoksa birinci ter temiz, ikinci ter ehh, üçüncü ter eyvahlar olsun. Uzak durun o insanın yanından.
Kulağın kirlenmesi gibi pis hissettirir.
güncel Önemli Başlıklar