bugün

sıcak sebebiyle koltuk altlarının su koyvermesidir. hatunlarda oldukça iğren görününür. kısa kollu badi* giydikleri için ter daha çok belli olur. iğrenç bir manzaradır. tabi koltuk altında sel baskını olan dayılar da vardır. deyaya inip koku olayını hiç kurcalamak istemiyorum.
özellikle giyilen koyu mavi ve koyu yeşil tşortlardan fazlasıyla belli olan olay.
renkli tişörtlerin koltuk altını siyahlatan, yaz mevsiminin sevilmeme nedenlerinden birisidir. bide kokar ki hiç sormayın sevgili sözlük yazarları.
Bok kokusundan beterdir.
özellikle yaz mevsimini sevmememe sebep olan hadise. siyah tişört giysem hem leke bırakıyor hem de güneşi daha çok çekiyor ve iz bırakması da cabası. vücudumun diğer yerleri pek terlememesine rağmen koltuk altı terlemesinin bir türlü önüne geçemiyorum. geçen yaz tıbbi destek alıp almama konusunda kararsız kaldım. komple aldırayım şu ter bezlerini de kurtulayım dediysem de cesaret edemedim. sonuçta kesin sonuçmuş gibi de gelmiyor bana;

he bir de eklemeden edemeyeceğim, koltuk altınız ne kadar terlerse terlesin allah aşkına deodorant kullanın. görüntü kirliliği neyse de o koku toplu taşımada falan hiç çekilmiyor. benden söylemesi.
En etkili yöntem botoks.
Kıyafetlere leke bırakanı daha vahimdir.
Önüne geçilmesi zor bir durum fakat deodorant sıkın amk. O kadar zor değil.
Arkadaşlar duştan sonra karbonat sürün. Hep derim hala diyorum efsane bir yöntemdir.
Bazı insanlar için kabustur.
Sürekli ıslak olur giydiğiniz şey.