1. 1.
  Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos, Venezuela hükümetinin sadece Kolombiya’ya değil tüm bölgeye zarar verdiğini belirterek, bu ülke yönetimine karşı acımasız olacaklarını söyledi.

  --spoiler--
  Santos, Peru’nun başkenti Lima’da düzenlenen Amerikalar Zirvesi'nde yaptığı konuşmada, komşu ülkedeki siyasi ve ekonomik krizden en çok etkilenen ülkenin Kolombiya olduğunu vurguladı. Kolombiya’ya göç eden Venezuelalılara karşı her zaman cömert olduklarını ve bu şekilde davranmaya devam edeceklerinin altını çizen Santos, “Fakat sadece Kolombiya’ya değil tüm bölgeye zarar veren bu ülkenin zalim rejimine karşı acımasız olacağız.” dedi.
  'SEÇiM SONUÇLARINI TANIMAYACAĞIZ'
  Juan Manuel Santos, bu ülkede düzenlenecek seçimlerin sonuçlarını da tanımayacaklarını açıkladı. Kolombiya’nın, Venezuelalıların haklarını geri alması için uğraştığını dile getiren Santos, bu ülkelerine de ülkesinin bu çabalarına destek vermeleri çağrısında bulundu.
  https://m.mynet.com/kolom...iz-olacagiz-dunya-4021846
  --spoiler--
  ... recomax
 2. 2.
  Bu sözler çok tanıdık geliyor kulağıma. 2 haftaya kalmaz caracas kilisesinde pazar ayini yapacaz dememiş mi?
  ... cay tozu
 3. 3.
  Kolombiyanın atarlanması normaldir. Zira venezuela'nın başında bulunan Nicolás Maduro kişisi cahilin önde gidenidir. Kendi ülkesinde ekonomisini bombok etmekle birlikte, halkı açlık ve sefaletle boğuşmakta ve bunun neticesinde komşu ülkelere kapağı atma peşinde. Ayriyetten Venezuela gibi yeraltı kaynakları zengin bir ülkeyi bile yönetmekten aciz bir devlet başkanı var. Haliyle venezuela halkı kapağı komşu ülkelere atma peşinde. Bunların içinde en popüleri kolombiyadır. Çünkü o bölgede bulunan ülkeler içinde ekonomisi gayet iyidir.
  Ayrıca venezuela devlet başkanı nicolas madura adlı zat önüne gelene posta koyarak, atarlanarak, çevre ülkelerinde bürokratik girişimlerini iplemeyerek bir ülke yönetiyor. Hali ile komşu ülke kolombiya dayanamayıp o da postayı koymuş efendim.
  ... mirasss
 4. 4.
  Diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık.
  ... dj battaniye