bugün

Kim bilir ne sıkıntı yaşadı da yaptı kendine öyle bişey.

insanları eleştirirken düşünerek eleştirir. Koluna yazanıda gördükten sonra özellikle. Herkes senin gibi şanslı olmayabilir.
eleştirenin zekasından şüphe etmeli.zaten sağlıklı kafadaki biri onu yapmaz. buna sadece üzülünür.
durduk yere yapmamıştır. belki o da pişmandır. öyle bir izle dolaşmayı kimse istemez sonuçta. fakat bazen insanlar kendilerine hükmedemiyor. neyse umarım kınadıklarınızı yaşamadan ölmezsiniz.
probably a gypsy.
satanist amk.
Ergen zamanlarımda canımın tatlılıgına boyun büküp torna vida ile faça atmama sebebiyet veren kız.
(bkz: kokoreç)
(bkz: askb)
(bkz: b Kümesi)
Anadolu kasabalarında yaz aylarında kurulan panayırlarda halka attıran ablalardır. Yada iç anadolu nun ucuz pavyonlarında köylü dayıları ayıklayan her içkide takılan bilezikler ile izleri kapatandır. Erkeği dişisi farketmez, emanet verilmiş bu vücuda ne acılar yaşarsanız yaşayın zarar vermeye hakkınız yok. Milletin ne dertleri var amk siz gidip bir tane torbacıya aşık olup hayatınızı mahvettiğinizde kullanmadığınız o beyni umarım elinize jilet aldığınızda kullanırsınız.
7 ve 8. Sinifta filandim bizim devrede ki tum kizlar ve erkekler kollarina falçata jilet ve makas atarlardi. Kolejdeyiz bide.

Moda gibi biseydi kanatiyolardi bide epey,sonra hocalar bunlari gordu hepsinin velisine haber verdi kollari tertemiz olan tek kiz bendim ben oyle moda diye bilegime filan zarar veremem benim canim tatlidir.