bugün

Hdp kadın kolları.
Henüz veet agdayi kesfetmemis kadinlardir. Ogretin.
Napalım allah vergisi.
Ölelim mi yani?
Biz de kolu kılsız erkek sevmiyoruz.
O ne öyle balık gibi.
Vallaha iğreniyorum ya.
insanlık halidir yapacak birşey yoktur.
delikanlılardır.
kendilerini yapmacık şekillere sokmayıp doğal bir şekilde kabullenip seven kadınlardır. genel olarak da erkeklerdeki kadar kalın ve yoğun değil tüy gibi olduğu için mantıken erkeklerden sonra eleştirilmesi gereken canlılardır, illa eleştirileceklerse.

vücuduma bok sürüp dışarı çıkmıyorum ya, annemden nasıl doğduysam kendimi öyle kabullenmişim sevmişim. toplum ve erkeklere pürüzsüz olmak için ayıracağım vakte gider düşünce bilgi dünyamı genişletirim.
Bunların bir de yüzlerini bile ağda yaptıranı var. Onmilyon yılda bir kere kuaföre gittiğim için görünce şok geçirdim. işte o kızlarımızla olan arkadaşlara başarılar, dikkat edin yüzünüze yapışmasın.
Karı bulduda kılsızını arıyor sinyor morata.
Merhametli olur.

Bi dk bu böyle değildi sanki.
neyçırıl kadınlardır, sevin onları.
ejderya böyle yapma, burayı yıkarlar.
askerde Urfalı Ferit isminde bir arkadaş vardı, uzun dönemdi bu, bizim yemekleri Özel bir yemek şirketi veriyordu, alabildiğine erkek çalışıyordu ama birkaç tane de kadın vardı. memlekette ne kadar şişman yaşlı ve sakallı kadın bulmuşlarsa işe almışlardı, kadını berbere götür harbiden sakal tıraşı olur o derece sakal var, Ferit onlara da sulanıyordu.
o günden sonra Feritle altlı üstlü yatmayı kestim. ceza verdim, duvar kenarına gönderdim. yani kısacası, bazılarında sınır yok. ne kolu AMK ?
ağda veya lazerden bihaberdir, birinin temizliğin önemini bu kadınlara anlatması gerekir.
arkadaşlar aşırı olmadığı sürece, tüy kıvamında olduğu sürece her yerinde olabilir... daha doğal, daha gerçekçi olduğundan insanı daha çok çeker.
Hint-Avrupa grubu gacıları. iran, yunan vb. Evlerden ırak.